Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Stav k 20. červenci 2007 (29. týden) týdenní výstupy z Centrálního registru řidičů odbor dopravně správní oddělení agend řidičů, evidencí a statistik.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Stav k 20. červenci 2007 (29. týden) týdenní výstupy z Centrálního registru řidičů odbor dopravně správní oddělení agend řidičů, evidencí a statistik."— Transkript prezentace:

1 stav k 20. červenci 2007 (29. týden) týdenní výstupy z Centrálního registru řidičů odbor dopravně správní oddělení agend řidičů, evidencí a statistik

2 Výměna řidičských průkazů Řidičské průkazy vydané od 1. července 1964 do 31. prosince 1993 jsou jejich držitelé povinni vyměnit do 31. prosince Výměna se týká těchto řidičských průkazů: Typ 1: Typ 2: Typ 3:

3 k zbývalo do konce roku vyměnit řidičských průkazů; ve 29. týdnu roku 2007 se vyměnilo řidičských průkazů; v průměru se týdně v roce 2007 vyměnilo řidičských průkazů; v současné době by se mělo týdně do konce roku v průměru vyměnit řidičských průkazů, aby výměna probíhala kontinuálně; tzn. v 3,9x vyšších objemech, než tomu bylo v průměru doposud (v 4,4x vyšších objemech, než tomu bylo ve 29. týdnu) týdně se mělo v roce 2007 v průměru vyměnit řidičských průkazů. Základní fakta k současnému stavu Pozn.: jedná se o počty ŘP, které si řidiči v daném období převzali (za starý typ ŘP) na ORP, nikoli o počty řidičů, kteří si o výměnu požádali !!!

4 Základní fakta k současnému stavu Týdenní statistiky výměn řidičských průkazů jsou generovány od 23. týdne roku Počet lidí, kteří si v posledních 6 týdnech vyměnili řidičský průkaz, nedosáhl ani průměrného počtu (viz str. 7)!!! Adresní seznam obecních úřadů obcí s rozšířenou působností včetně jednoduchého návodu (pro žadatele, kteří nevědí jak a kde si ŘP vyměnit) a aktuálních internetových stránek je k dispozici zde.zde Na některých úřadech (včetně Prahy) se lze objednat na konkrétní datum a hodinu!!! Více informací obsahují internetové stránky jednotlivých úřadů, které obsahuje výše uvedený odkaz.

5

6

7

8


Stáhnout ppt "Stav k 20. červenci 2007 (29. týden) týdenní výstupy z Centrálního registru řidičů odbor dopravně správní oddělení agend řidičů, evidencí a statistik."

Podobné prezentace


Reklamy Google