Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nora a Zora Novotné ze třídy pí.uč. Fatimy Alekbarové Vás srdečně zvou na ABSOLVENTSKÝ RECITÁL VE ČTYŘRUČNÍ HŘE VE ČTYŘRUČNÍ HŘE V programu zaznějí skladby.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nora a Zora Novotné ze třídy pí.uč. Fatimy Alekbarové Vás srdečně zvou na ABSOLVENTSKÝ RECITÁL VE ČTYŘRUČNÍ HŘE VE ČTYŘRUČNÍ HŘE V programu zaznějí skladby."— Transkript prezentace:

1 Nora a Zora Novotné ze třídy pí.uč. Fatimy Alekbarové Vás srdečně zvou na ABSOLVENTSKÝ RECITÁL VE ČTYŘRUČNÍ HŘE VE ČTYŘRUČNÍ HŘE V programu zaznějí skladby L.van Beethovena, W.A.Mozarta, F.Liszta, N.Rubinsteina, I.Stravinského a A.Chačaturjana v pondělí 15.10.2012 v 18 hodin v Hudebním sále ZUŠ Lounských S O R E LL I N E D I M U S I C A

2 Nora a Zora Novotné ze třídy pí.uč. Fatimy Alekbarové Vás srdečně zvou na ABSOLVENTSKÝ RECITÁL VE ČTYŘRUČNÍ HŘE VE ČTYŘRUČNÍ HŘE V programu zaznějí skladby L.van Beethovena, W.A.Mozarta, F.Liszta, N.Rubinsteina, I.Stravinského a A.Chačaturjana v pondělí 15.10.2012 v 18 hodin v Hudebním sále ZUŠ Lounských S O R E LL I N E D I M U S I C A

3 Program koncertu L.van Beethoven : Rondo ze sonáty D-Dur W.A.Mozart : Sonáta D-Dur (Allegro, Andante, Allegro molto) F.Liszt: Uherská rapsodie č.2 N.Rubinstein: Tarantella I.Stravinsky : Ruský tanec z baletu Petruška A.Chačaturjan : Romance pro dva klavíry Zora Novotná 4./II roč. Nora Novotná 3./II roč.


Stáhnout ppt "Nora a Zora Novotné ze třídy pí.uč. Fatimy Alekbarové Vás srdečně zvou na ABSOLVENTSKÝ RECITÁL VE ČTYŘRUČNÍ HŘE VE ČTYŘRUČNÍ HŘE V programu zaznějí skladby."

Podobné prezentace


Reklamy Google