Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Popíjení s přáteli...................................... 700 Kč Několik tequil......................................... 460 Kč Cigára.......................................................

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Popíjení s přáteli...................................... 700 Kč Několik tequil......................................... 460 Kč Cigára......................................................."— Transkript prezentace:

1 Popíjení s přáteli Kč Několik tequil Kč Cigára Kč Uvědomit si, že ležíš rozvalený na ulici, a ne v posteli k nezaplacení !

2 Černé šaty Kč Koktejly pro kamarádky Kč Jednorázový fotoaparát Kč Uvědomit s,i že na fotce je vidět, že nemáš kalhotky k nezaplacení !

3 Menu u Mc Donald´s Kč Taxík na závěrečný ples Kč Láhev laciného vína Kč Uvědomit si, že tě vyfotí s rukou v přítelčiných kalhotkách k nezaplacení !

4 Cena knížky „1000 triků jak zbalit ženu“ Kč Vstupné na diskotéku Kč Nápoje pro Tebe a Tvou novou známost Kč Uvědomit si, že tě může někdo vyfotit, když právě zkoušíš trik k nezaplacení !

5 Jsou věci, které se nedají koupit. Na všechno ostatní je tu EUROCARD.


Stáhnout ppt "Popíjení s přáteli...................................... 700 Kč Několik tequil......................................... 460 Kč Cigára......................................................."

Podobné prezentace


Reklamy Google