Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Máte doma malou Kvitovou, pořípadě malého Berdycha? Přijďte se přihlásit do tenisového klubu Ovečky Petry.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Máte doma malou Kvitovou, pořípadě malého Berdycha? Přijďte se přihlásit do tenisového klubu Ovečky Petry."— Transkript prezentace:

1 Máte doma malou Kvitovou, pořípadě malého Berdycha? Přijďte se přihlásit do tenisového klubu Ovečky Petry.

2 ..OBSAH.. -> O bílém sportu -> Kdo s kým hraje -> Náš tenisový klub -> P ř ihláška

3 ..O bílém sportu.. Tenis je mí č ová hra pro 2 nebo 4 hrá č e. Dobrý tenista by m ě l mít cit pro mí č, rychle reagovat, t ě lesné p ř edpoklady a hlavn ě p ř edvídavost. Dvouhra Hrají proti sobě dva muži/ženy. Čtyřhra Hrají proti sobě dva páry žen/mužů. Smíšená čtyřhra Hrají proti sobě smíšené páry...Kdo s kým hraje..

4 Náš tenisový klub Milé děti, pokud vám je 5-10 let a máte rádi tenis, přihlaste se do mého klubu. Jsem ovečka Petra a hraju tenis. Přineste si svou tenisovou raketu a míčky, možná se i z vás stane tenisová hvězda, jako je Petra Kvitová. Petra Kvitová se narodila Tatínek ji u č il hrát tenis. V 16ti letech dokonce za č ala hrát profesionáln ě. Získala mnoho titul ů a je 8. nejlepší hrá č ka na sv ě t ě.

5 Jméno a příjmení Věk Výška Bydliště Kontakt na rodiče Přihláška Přihlášky zasílejte na Přijďte co nejdřív, už se na vás těším.


Stáhnout ppt "Máte doma malou Kvitovou, pořípadě malého Berdycha? Přijďte se přihlásit do tenisového klubu Ovečky Petry."

Podobné prezentace


Reklamy Google