Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Druhy výloh podle konstrukce Zpracoval Mgr. Antonín Grafnetter Střední škola živnostenská Sokolov 2013.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Druhy výloh podle konstrukce Zpracoval Mgr. Antonín Grafnetter Střední škola živnostenská Sokolov 2013."— Transkript prezentace:

1 Druhy výloh podle konstrukce Zpracoval Mgr. Antonín Grafnetter Střední škola živnostenská Sokolov 2013

2 Název projektuModerní škola Registrační číslo projektuCZ.1.07/1.5.00/34.0526 Název aktivity III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Název vzdělávacího materiáluDruhy výloh podle konstrukce Číslo vzdělávacího materiáluVY_32_INOVACE_25_4 Jméno autoraMgr. Antonín Grafnetter Název školy Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace „EU peníze středním školám“

3 Průhledová

4 Vidíme do prodejny jako oknem, zadní stěna chybí

5 Do prodejny volně vchází světlo, působí jako velké okno. Při aranžování je nutno dbát na to, že vystavené zboží nemusí být na pozadí prodejny vidět. Výhodou může být to, že chodec vidí vnitřek prodejny a ten může být sám o sobě lákadlem ke vstupu. Je ovšem nutno řešit interiér prodejny přívětivě, aby lákal k nákupu.

6 Poloprůhledová

7 Do prodejny vidíme jen částečně přes nízkou přepážku

8 K aranžování zboží máme k dispozici jen nízkou přepážku. Může být komplikovaný přístup do výlohy. Pozadí je pro malý rozměr nevhodné k složitým aranžérským řešením. Výhodou je opět přirozené světlo v prodejně, nutno zabezpečit řešení příjemného prostředí a interiéru.

9 Uzavřená

10 Do prodejny nevidíme, výloha je zcela uzavřená

11 Do prodejny není vůbec vidět. Na velkém uzavřeném pozadí můžeme plně rozvinout své aranžérské schopnosti. Náročné na čistotu (tapety, stěny, podlaha). Vstup může být dvířky v pozadí, někdy ale pouze z chodníku.

12 Klíčová slova Průhledová výloha Poloprůhledová výloha Uzavřená výloha

13 Zdroje: Vlastní archiv


Stáhnout ppt "Druhy výloh podle konstrukce Zpracoval Mgr. Antonín Grafnetter Střední škola živnostenská Sokolov 2013."

Podobné prezentace


Reklamy Google