Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

2. DÍL.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "2. DÍL."— Transkript prezentace:

1 2. DÍL

2 Obsah Stálé rubriky Seriály Abeceda plemen Ze života krav
Novinky z Ufo-světa Noviny Ufík Ufoniny Historie Ufo-funkce Zaměřeno na….99sasa99 Koně Povídky Zaměřeno na…. Články Kult koulí Seriály Výtvarka Hudebka

3 Abeceda plemen – Andalusan
Asi všichni už ví, že tento kůň se odborně nejmenuje Andalusan, ale Andaluský kůň. Je to teplokrevník. Blízce příbuzní jsou mu například Lusitánský kůň, Lipicán, Alter-Real, Starokladrubáci a několik německých plemen. Andalusan má hrdou chůzi, je atletický, ačkoli není rychlý, má laskavou a přátelskou povahu. PS: Z galerie poznáte, že toto plemeno je moje nejoblíbenější  Využití: Parkur Drezura Koryda

4 Galerie Andalusana

5 Ze života krav Dnes se důkladně naučíme rodokmen krávy Pepiny. Kdo ho nebude znát nazpaměť, nemůže si říkat kravý odborník!! Proč zrovna já nemůžu dělat reklamu na Veselou krávu?

6 Rodokmen krav a volů

7 Novinky z Ufo-světa Žádní noví admini
vrtule007 byla konečně smazána!! Na ufonka zavítala i dcera pana politika Topolánka – jmenuje se topolka.lucka Na našeho ufonka si vzpomene už jen málo lidí – ufo-závisláci zaznamenali pokles online uživatel a registrací také ubývá Žádní noví admini Nejoblíbenější z Ufo jezdeckých klubů se zdá být podle ankety JK VIRTUÁL s vedoucí Aktenou9!!

8 Noviny Ufík Noviny Ufík mají nový cíl – být lepší než noviny Koniny, které vydává horsegirl37 Je nový spolumajitel – 99sasa99 – proč?? To se dozvíte v rubrice o novinách Ufoniny Byla založena nová rubrika: # by 99sasa99 Logo novin:

9 Ufoniny Je mi to velmi líto, ale tato rubrika končí, protože skončili i Ufoniny. Uživatelce 99sasa99 skončil zlatý účet, díky jemuž je možné vydávat ufo-noviny, a už se jí nechce moc obnovovat, protože se kupuje za skutečné peníze. Ale jelikož jsou 99sasa99 a klokanka kámošky, domluvili se spolu, že Ufoniny patří pod Noviny Ufík – takže Ufoniny už neexistují, ale 99sasa99 je redaktorkou novin Ufík, kde má svojí rubriku a píše do nich celé Ufoniny.

10 Historie A máme tady další „perličku“ historie. Tentokrát tuto historickou hlášku pronesla nejlepší učitelka na světě. Milí věřící, chcípl nám bůh.

11 Ufo funkce – Finační poradce
Pomůže vám zlepšit vaši finanční situaci :o) Můžete se na něj obrátit vzkazem (sekce Rádci a poradci). Komu poradili zapisují do Kontrola fcí -> finanční poradce Vedoucí funkce: Mařena Výplata: 4500 bodů Počet poradců: 10

12 Zaměřeno na…….99sasa99 Jméno: Alexandra Přezdívka: Saša, Alex
Nejezdí na koni Bydlí: Kladno Nej ufo-kůň: Chocholate Hearth Co o sobě píše: miluju psy, doma jednoho mám Nej ufo-kůň

13 Koně – Eohippus Kůň pochází z Eohippa (neboli Hyracotherium) známého jako prakoník. Žil v pralesech starších třetihor v oceánu asi před 60 miliony let. Na všech končetinách měl pět prstů, ale k chůzi byly uzpůsobeny jenom čtyři na předních končetinách a tři na zadních. Měl malé a ostré zoubky, ale pravděpodobně se živil listím. Byl velký asi jako liška.

14 Koňácké povídky Dnes bude koňácká povídka o Kate Andersonové, studentce kvarty B. Kate Andersonová je velice záhadná a má 200 koní. Čti dál

15 Kate Andersonová část 1 "Je tu volno?"
Kate pokrčila rameny. "Vidíš tu snad někoho?" optala se chladně. Chlapec zrudl a sedl si naproti ní. "Já jsem John. John Green," vypravil ze sebe. Kate na něj opět chladně pohlédla. "A já jsem Bond. James Bond," ušklíbla se. "Ne, jsem Kate Andersonová. Jedeš taky z naší školy?" John přikývl. "Já hrozně rád jezdím vlakem," prohlásil. "I když autobusem je to kratší. Počkej, tebe znám. Jo vlastně, ty jsi přece z kvinty B, že jo?"

16 Kate Andersonová část 2 "A ty jsi ten nováček z kvarty A*," přikývla Kate. "Slyšela jsem, že je tam někdo nový. Takže to jsi ty,co?" "Jo, to jsem já. A já jsem zas slyšel, že vládneš celé škole!" vypadlo z Johna. Kate pozvedla obočí. "Jo, to jsem slyšela taky. Myslím, že je to pravda." "A ty bydlíš kde?" "Kousek za městem." "Myslíš za tou nepoužívanou asfaltkou?"

17 Kate Andersonová část 3 "Jo, a za těma nepoužívanýma kolejnicema. Myslím, že tam kdysi jezdily vlaky jak šílené-proto jsme se sem nechtěli přistěhovat-ale teďka..." "Tobě je patnáct?" "Jo. Tobě kolik?" "Čtrnáct. Vy jste se sem nechtěli přistěhovat kvůli kraválu?" "No. Koním by to nedělalo dobře." "Ty máš koně? A kolik?"

18 Kate Andersonová část 4 "No, v poslední době nám hodně umírají, zvlášť klisny a hříbata. Pořád se to ale motá nějak kolem té dvoustovky." "COŽE???" "Myslíš, že je to moc?" "Jo." Vlak zapískal. "Jo, už na příští zastávce vystupuju," vzpomněl si John. "Já až na té další."

19 Kate Andersonová část 5 "Jo... Tak čau, Kate. Někdy se přijdu podívat na těch dvě stě koní." "Hm. Čus." John vystoupil a zamířil domů. Kate se za ním zamračeně dívala.

20 Kate Andersonová část 6 "Máš pravdu, Hanisi," zašeptala hadovi, který se jí ovíjel kolem krku. "Ten kluk je až moc zvědavý. Myslíš, že mám použít pohlcovací koberec?" Had zasyčel. "Zase máš pravdu," Kate se opřela a zavřela oči. "Ještě je čas... Hlavně nesmím být netrpělivá... Ještě pořád je čas..."

21 Zaměřeno na…..žirafy Říše: živočichové Kmen: strunatci Třída: savci
Řád: sudokopytníci Podřád: přežvýkaví Čeleď: žirafovití Rod:Giraffa Věděli jste že: žirafi jsou příbuzní s krávou a jelenem??

22 www.pitomec.vesele.info Na Pitomci nejsou žádná nová videa
Ale i přes tento fakt se stává Pitomec čím dál tím oblíbenějším!! Co se chystá: Nová videa Nové rubriky Možná nový vzhled

23 Články Přesný popis svatby dvou administrátorů M&L

24 M&L Už dnes od 11:40 jsem sledoval stav lidí v chatíku a počet lidí se neustále navyšoval...Kolem 11:40 už tam bylo 30 lidí, v 11:55 už neuvěřitelných 55 lidí...V tu dobu jsem byl moc šťastný...Ženich(já) jsem přišel do místnosti Chatíku kolem 11:55, nevěsta přišla(Lalija)jak se sluší a patří těsně před dvanáctou...Netrpěliví svatebčané už ve 12:01 začali pokřikovat, že máme zpoždění...Proto oddávající Lukysek ihned svatbu zahájil. V tu dobu bylo v chatíku přes 70 lidí a uživatelé stále přicházeli…

25 M&L 2 A najednou, HUP - a všechny to z místnosti vykoplo :D Prostě došlo k přetížení místnosti, všechny to vykoplo a takhle se to stávalo každou třetí minutu...Říkáme si, že takhle by to dále asi nešlo, a tak jsme se rozhodli, že svatba uděláme nakonec v kecálku :) Všichni se tedy přemístili do kecálku a kolem 12:15 Lukysek zahájil svatbu v této místnosti :) Ženich s nevěstou si řekli své ANO před zraky 80ti uživatelů stáje, políbili se a Lukysek je prohlásil za právoplatné manželé :-*

26 M&L 3 Od 12:40 jsou novomanželé v chatíku a spolu asi se 40ti lidmi si povídají a slaví :) Stoly jsou ještě doteď plné jídla a pití, takže se klidně přidejte :)

27 Kult koulí Dnes u našeho vzdělávacího programu kultu koulí vynecháme teorii. Musím jen dodat, že kult koulí opravdu funguje. Dnes uvidíte kult koulí, který zapůsobil na výbornou!!

28

29 Výtvarka Ve středu jsem přišla o výtvarku, protože jsem byla namatematické Pythagoriádě, ale jelikož jsem nechtěla připravit naše čtenáře o rubriku, zjistila jsem si, co o hodinu malovali a zhotovila jsem to v pohodlí svého domova. Můj obraz byl stvořen na mém PC (jako vždy) – obraz na další stránce časáku Malovali: Obraz třemi barvami, které si vybrali klokanka nakreslila tornádo (původně), a potom tři ptáky. Přistoupila ke stolu paní učitelky Stiegerové a ta pravila svým oblíbený tónem: „Co to je?“ To totiž říká vždycky, když přinesu svoje dílo horsegirl37 byla se mnou na Pythagoriádě, ta je ale líná, a doma to nekreslila

30

31 Hudebka Dnešní díl bude zahrnovat dvě hodiny. Takže dvě strany. Těšte se. Máte na co. + BONUS – zasedací pořádek na hudebku!!

32 1. hodina Hudební výchovy
Chtěli jsme je ihned vyzkoušet. Takže jsme si začali posílat po lavici hopíky. Jeden nám spadnul za klavír – o přestávku jsme si pro něj šli. Ten druhý nám zabavil – spadnul na zem a odpéroval se a k němu do dlaně. Třetí už jsem skoro uchránila – spadnul nám, já ho sebrala dřív než pan učitel a potom jsem si na něj „nenápadně“ sedla. Někdo nám ukrad lavici!! Takže jsme seděli o lavici dopředu – čili v první řadě a tam bylo nejlepší si střílet z učitele. Už jsme naštvali minimálně tři pedagogy s našimi míčky – chtěli jsme si zlepšit skóre. Jelikož jsem si v pátek kupovala 10 malých a jednoho velkého hopíka.

33 1. hodina Hudební výchovy
Pan učitel to samozřejmě spozoroval a chtěl ho po mně. Já jsem mu vysvětlovala, že ho nemam. Rychle jsem improvizovala – vzala jsem si gumu a nutila mu jí místo našeho hopíku. Ale pan učitel na to neskočil a my byli zbaveni třetího hopíku. Jelikož jsem měla zásoby, navrhla jsem panu učiteli výměnnu hopíku. Pan učitel výměnnu přijal – vyměnila jsem svůj zelený hopík za jeho růžový hopík. Potom jsme měli vymyslet bodový videoklip na nějakou skladbu, která videoklip zaručeně nemá. My jsme si bez dlouhého rozmýšlení vybrali píseň „Když jde malý bobr spát.“ Panu učiteli se to moc líbilo.

34 1. hodina Hudební výchovy
Vzal všechny tři hopíky a hodil je přes chodbu. Jeden byl před učebnou fyziky, do toho jsem omylem kopla, takže jsem si ho nechala na později. Ten druhý byl viditelně umístěn na druhé straně chodby. Třetí zapadl za sloup. Potom jsem se vrátila k panu učiteli, ten byl naštvaný, že mi měl dát jenom minutu. Vítězoslavně jsem se vrátila do třídy a jásala jsem. Bylo to velmi vtipné – hlavně druhá sloka (na dalšís stránce). Potom jsme vytáhli další hopík a než jsme si s ním začali posílat, pan učitel mě vyzval na chodbu. Já jsem ho prosila:“Pane učiteli, poznámku ne, prosim vás poznámku ne!“ A přitom jsem na chodbě skoro klečela na kolenou. A on se jenom smál a dodal: „Jestli se do dvou minut nevrátíš, máš poznámku.“

35 Když jde malý bobr spát Když jde malý bobr spát, bobr spát, bobr spát,
Tak si sváču dává rád, dává rád, dává rád, Nejdřív jeden hamburger, hranolky, hranolky, Taky trochu tatarky, trochu tatarky.

36 Zasedák na HV Zasedací pořádek třídy prima B na HV

37 Novinky Mezi a vyjde k&u SPECIÁL, který bude jenom o krávách!! Zájemcům o toto číslo časáku mohu ihned potom, co vyjde upozornit vzkazem, když mi napíšou vzkaz s loginem ve stáji UFONEK!!

38 Poslední stránka Tato stránka je poslední z tohoto čísla. Na co se můžete těšit v dalším čísle samozřejmě neprozradím!! A nezapomínejte: Buďte COOL Čtěte K&U Pečte na učení Mějte rádi koně Choďte ufo Nezlobte adminy

39


Stáhnout ppt "2. DÍL."

Podobné prezentace


Reklamy Google