Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výchova ke zdraví Vztahy ve dvojici. Vztahy mezi dvěma lidmi - cvičení  Zamysli se nad tím, jaké mohou být různé vztahy mezi dvěma lidmi na napiš je:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výchova ke zdraví Vztahy ve dvojici. Vztahy mezi dvěma lidmi - cvičení  Zamysli se nad tím, jaké mohou být různé vztahy mezi dvěma lidmi na napiš je:"— Transkript prezentace:

1 Výchova ke zdraví Vztahy ve dvojici

2 Vztahy mezi dvěma lidmi - cvičení  Zamysli se nad tím, jaké mohou být různé vztahy mezi dvěma lidmi na napiš je: 1.2.3.4.

3 Vztahy k druhým a zdraví  Dobré vztahy k druhým lidem jsou podmínkou zdraví každého z nás.  Máme-li nějaké kamarády, můžeme-li se někomu svěřit se svými problémy a nebo se jen tak „vykecat“, cítíme se mnohem lépe.

4 Tři nejbližší vztahy mezi dvěma lidmi  Přátelství  Kamarádství  Partnerství neboli vztah lásky

5 Kamarádství  Běžní kamarádi jsou lidé, se kterými se vídáme častěji, sdílíme společné chvíle, je nám s nimi dobře  Kamarádů většinou míváme více  Mluvíme s nimi skoro o všem

6 Přátelství  Přítel je nejbližší a nejdůvěrnější kamarád  Jsme ochotni mu vždy pomoci  Zcela mu důvěřujeme  Můžeme si s ním popovídat úplně o všem  Nemáme jich v životě mnoho  Ne vždy se s nimi vídáme denně http://files.viaweb.cz/image/37/2010_cerven/celebrity/smoljak.jpg


Stáhnout ppt "Výchova ke zdraví Vztahy ve dvojici. Vztahy mezi dvěma lidmi - cvičení  Zamysli se nad tím, jaké mohou být různé vztahy mezi dvěma lidmi na napiš je:"

Podobné prezentace


Reklamy Google