Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak se jmenuje tvoje maminka? Jak se jmenuje tvůj tatínek? Jak se jmenuje tvůj bratr? Jak se jmenuje tvoje sestra? Jak se jmenuje tvoje babička? Jak se.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak se jmenuje tvoje maminka? Jak se jmenuje tvůj tatínek? Jak se jmenuje tvůj bratr? Jak se jmenuje tvoje sestra? Jak se jmenuje tvoje babička? Jak se."— Transkript prezentace:

1 Jak se jmenuje tvoje maminka? Jak se jmenuje tvůj tatínek? Jak se jmenuje tvůj bratr? Jak se jmenuje tvoje sestra? Jak se jmenuje tvoje babička? Jak se jmenuje tvůj dědeček? Jak se jmenuje tvůj bratranec? Jak se jmenuje tvůj strýc? Jak se jmenuje tvoje teta? Jak se jmenuje tvůj pes? What’s your mum’s name? What’s your dad’s name? What’s your brother’s name? What’s your sister’s name? What’s your granny’s name? What’s your granddad’s name? What’s your cousin’s name? What’s your uncle’s name? What’s your aunt’s name? What’s your dog’s name?

2 Co je zelené? Co je modré? Co je studené? Co je horké? Co je zábavné? Co je smutné? Co je sladké? Co je hořké? Co je slané? Co je krátké? What is green? What is blue? What is cold? What is hot? What is funny? What is sad? What is sweet? What is bitter? What is salty? What is short?

3 Jaká je tvá oblíb. barva? Jaký je tvůj oblíb. nápoj? Jaký je tvůj oblíb. předmět? Jaká je tvoje oblíb. kniha? Jaký je tvůj oblíb. film? Jaká je tvoje oblíb. počítač. hra? Jaké je tvoje oblíb. zvíře? Jaký je tvůj oblíb. TV program? Jaké je tvoje oblíb. ovoce? Jaká je tvůj oblíb. seriál? What’s your favourite colour? What’s your favourite drink? What’s your favourite subject? What’s your favourite book? What’s your favourite film? What’s your favourite computer game? What’s your favourite animal? What’s your favourite TV programme? What’s your favourite fruit? What’s your favourite series?

4 O co se zajímáš? Co tě baví? (Po čem jsi?) V čem jsi dobrý? Jaké máš koníčky Co máš rád? Jakými jazyky mluvíš? Co umíš zazpívat? Co umíš namalovat? Co umíš uvařit? Co umíš vyrobit ze dřeva? What are you interested in? What are you up to? What are you good at? What are your hobbies? What do you like? What languages can you speak? What can you sing? What can you paint? What can you cook? What can you make from wood?

5 Jaké je počasí? Jaká je ta knížka? Jaký je ten film? Jaký je ten nový obchod? Jaká je tvoje sestra? Jaký je tvůj bratr? Jaká je tvoje sestřenka? Jaká je tvoje babička? Jaký je tvůj dědeček? Jaký je ten nový učitel? What’s the weather like? What’s the book like? What’s the film like? What’s the new shop like? What’s your sister like? What’s your brother like? What’s your cousin? What’s your granny like? What’s your granddad like? What’s the new teacher like?


Stáhnout ppt "Jak se jmenuje tvoje maminka? Jak se jmenuje tvůj tatínek? Jak se jmenuje tvůj bratr? Jak se jmenuje tvoje sestra? Jak se jmenuje tvoje babička? Jak se."

Podobné prezentace


Reklamy Google