Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

DENÍK MALÉHO POSEROUTKY. TITUL: DENÍK MALÉHO POSEROUTKY AUTOR: JEFF KINNEY ILUSTRACE: JEFF KINNEY POČET STRAN: 218 ÚKOL: UDĚLEJ REKLAMU KNIZE.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "DENÍK MALÉHO POSEROUTKY. TITUL: DENÍK MALÉHO POSEROUTKY AUTOR: JEFF KINNEY ILUSTRACE: JEFF KINNEY POČET STRAN: 218 ÚKOL: UDĚLEJ REKLAMU KNIZE."— Transkript prezentace:

1 DENÍK MALÉHO POSEROUTKY

2 TITUL: DENÍK MALÉHO POSEROUTKY AUTOR: JEFF KINNEY ILUSTRACE: JEFF KINNEY POČET STRAN: 218 ÚKOL: UDĚLEJ REKLAMU KNIZE

3 Pár slov o autorovi: Jeff Kinney navrhuje a vyvíjí online hry. Dětství strávil ve Washingtonu a v roce 1995 se přestěhoval do Nové Anglie. Jeff bydlí v jižním Massachusets se svou manželkou Julií a mají spolu dva syny, Willa a Granta.

4 Pár slov o hlavním hrdinovi: Jedenáctiletý kluk jménem Greg Heffley je kluk jako každý jiný, zažívá různá dobrodružství se svými spolužáky. Od své mámy dostal deník, aby si zapisoval své pocity.

5 Úkol: Udělej reklamu knize. Je Vám smutno? Máte špatnou náladu? Posaďme se, nalistujme si Poseroutkův deník a pojďme se smát….


Stáhnout ppt "DENÍK MALÉHO POSEROUTKY. TITUL: DENÍK MALÉHO POSEROUTKY AUTOR: JEFF KINNEY ILUSTRACE: JEFF KINNEY POČET STRAN: 218 ÚKOL: UDĚLEJ REKLAMU KNIZE."

Podobné prezentace


Reklamy Google