Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vypravování Anotace: Napiš vypravování na téma: Zážitek, na který nikdy nezapomenu. Film: Připomeňme si, kde jsme byli o prázdninách. Body osnovy. Vzdělávací.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vypravování Anotace: Napiš vypravování na téma: Zážitek, na který nikdy nezapomenu. Film: Připomeňme si, kde jsme byli o prázdninách. Body osnovy. Vzdělávací."— Transkript prezentace:

1 Vypravování Anotace: Napiš vypravování na téma: Zážitek, na který nikdy nezapomenu. Film: Připomeňme si, kde jsme byli o prázdninách. Body osnovy. Vzdělávací oblast: Český jazyk – sloh Autor: Vlasta Lindovská Jazyk: Český Očekávaný výstup: Sestaví osnovu vyprávění a na jejím základě vytváří krátký mluvený nebo písemný projev s dodržením časové posloupnosti. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: První stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Pátý ročník základní školy VY_32_INOVACE_Čj-S4.,5.11

2 Vzpomínky na prázdniny nám snad připomněly některé zážitky.

3 Připrav si vypravování na téma: Zážitek, na který nikdy nezapomenu. Využij body osnovy: 1. úvod: Kde jste byli, když se příběh stal. 2. Co jste se rozhodli dělat. (Kam jste šli). 3. Co zajímavého (zvláštního) se stalo. 4. Jak jste situaci řešili (vyřešili). 5. závěr: Ukončení příběhu (např. návrat domů) - ponaučení.

4 Použité obrázky: Použité audio: Shakira Waka Waka


Stáhnout ppt "Vypravování Anotace: Napiš vypravování na téma: Zážitek, na který nikdy nezapomenu. Film: Připomeňme si, kde jsme byli o prázdninách. Body osnovy. Vzdělávací."

Podobné prezentace


Reklamy Google