Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

------------------------------------------------- SONING PRAHA a. s. centrum akustických služeb Distributor značek www.promusic.cz -------------------------------------------------

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "------------------------------------------------- SONING PRAHA a. s. centrum akustických služeb Distributor značek www.promusic.cz -------------------------------------------------"— Transkript prezentace:

1

2 SONING PRAHA a. s. centrum akustických služeb Distributor značek AUDIOPRO s.r.o. profesionální zvuková technika dodavatel ozvučovací, osvětlovací,podiové a videotechniky studio & live

3 Nevíte co s tím ?

4 Nevíte jak vše správně propojit ?

5 Pokud Vám něco v životě nehraje, přijďte k nám do Zvukařské školy a my Vás naučíme, aby Vám to hrálo… Nevíte co s tím ?

6 Náplň kurzu

7 Náplň kurzu  Kurz je realizován formou kombinovaného studia po dobu 5 měsíců s celkovou dotací 160 hodin, z nichž 100 hodin bude věnováno teoretické přípravě a 60 hodin odborné praxi.  Výuka bude probíhat jeden den v týdnu (každé pondělí) v rozsahu 6 vyučovacích hodin po 45 minutách, dělených přestávkami.  Odborné přednášky lektorů a distributorů zvukových zařízení doplněné videoprojekcí a praktickými ukázkami.  Samostatná práce s počítačovým programem proTools.  Odborné stáže na koncertech.  Absolvování kurzu je vynikajícím základem pro uplatnění v profesionálním ozvučování nebo nahrávacím studiu.

8 Cena kurzu ,- Kč včetně DPH možno i na 2 splátky výuka 1 den v týdnu (pondělí od hod) místo konání kurzu: U Branek 674/7, Praha 10 Hostivař kurz je schválen MŠTV akreditační číslo: č.j /05-20/540 tel: Jindřich Varhan (vedoucí kurzu)


Stáhnout ppt "------------------------------------------------- SONING PRAHA a. s. centrum akustických služeb Distributor značek www.promusic.cz -------------------------------------------------"

Podobné prezentace


Reklamy Google