Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hra S.t.a.l.k.e.r. Shadow of Chernobyl Je o drsných podmínkách v zoně Černobylu. Už.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hra S.t.a.l.k.e.r. Shadow of Chernobyl Je o drsných podmínkách v zoně Černobylu. Už."— Transkript prezentace:

1

2 Hra S.t.a.l.k.e.r. Shadow of Chernobyl Je o drsných podmínkách v zoně Černobylu. Už

3 NFS Underground 2 Je hra o tuningu aut a vyhrávání pouličních ilegálních závodů.

4 CoD2 je zkratka pro hru zaměřenou na téma 2 světové války.

5 Burnout Paradise je prostě závodní hra s náročnými požadavy.

6 Průměrná závodní hra. Závodění, demolice, akrobacie…

7 Need fo Speed : Shift Všem dobře známá série NFS má další přírůstek jménem Shift. Ale tentokrát je to úplně jinak. Žádný tuning aut. Žádné ježdění po neonovém velkoměstě. Tentokrát zůstaneme pěkně na závodních okruzích jako tomu bylo v prvním dílu série NFS. Hra oficiálně v ČR vyšla v Říjnu a prodalo se jí zhruba 6 500 kusů za dva dny co vyšla a to i přesto že cena hry je 1 399 Kč. Hra je graficky opravdu výborná a autoři si s ní museli hodně pohrát. Závodí se jen na závodních okruzích, nemůžete tuningovat auta naopak přibyl model poškození. Ten ale není nic extra a je zde jen aby se neřeklo. Hru doprovází i kvalitní hudební doprovod. Hlavní problém Shiftu je ovládání na které si bud‘ můžete dlouho zvykat nebo si s nastavením opravdu pořádně pohrát. Pozor, hra ke spuštění potřebuje DirectX 10 ! Ten je ale jen pro Visty a Windows 7. Na XP není zaručeno správné fungování a když vám hra na XP padá, může to být právě tím. Požadavky: Operační systém: Xp,Vista,Windows7 Procesor: 1,6 GHZ GB Ram: XP 1GB, Vista/W7 1,5 GB 6 GB na pevném disku Grafická karta : ATI x1800 a vyšší, Nvidia GeForce 7800 a vyšší, nejméně 512MB. Internetové připojení 512 kb/s

8 Landwirtschafts Simulator 2009 Hra Landwirtschafts Simulator 2009 je u nás v prodeji jako Traktor: Zetor Simulator 2009. Jedná se o simulátor ve kterém si vyzkoušíte život na farmě. No a jelikož budete (můžete) obdělávat desítky polí vaším hlavním pomocníkem bude traktor. Je to velmi pěkně graficky propracovaná hra která toto téma simuluje opravdu do posledního detailu. Můžete pole kultivovat, orat, sít plodiny, sklízet, balíkovat, postřikovat, sbírat trávu, obracet trávu a vozit do výkupen svou sklizenou úrodu. Práci vám ale může komplikovat déšť nebo krupobití. Ze začátku začínáte s tak starými stroji až to bolí. :-D Ale vyděláváním za svou úrodu si můžete pořídit nové stroje. Stroje také budete muset tankovat naftou. Hru jde opravdu široce módovat. (vkládat módy). Hra vám dokonce v dokumentech složku na módy sama vytvoří. Jde módovat opravdu všechno od traktorů přes kombajny, vlečky, příslušenství až po budovy. Stovky těchto módů jsou na ZD Budíškovice. Pokud chcete tyto stránky najít stačí zadat do vyhledávače ZD Budíškovice a mělo by to najet. Hra je taktéž pro lepší PC viz. požadavky. Někdo může říct „koho tohle může bavit“ ale opak je pravdou. Koho by tohle bavilo, není problém. Požadavky Operační systém: Xp,Vista Procesor: 2 Ghz GBRam: XP 1GB,Vista 2 GB 1 GB na pevném disku GR Karta 256 MB nternetové připojení není.

9 Operation Flaspoint : Dragon Risink Pamatujete, když v ČR poprvé vyšla hra Operace Flaspoint. Byla to česká hra, která se stala obrovským hitem a hrála se všude. Nyní nahlédneme do druhého dílu, který už bohužel není od českých výrobců. Proč bohužel? Protože je hra úplně jiná. Tedy graficky to je jasné, jinak by tu hru nikdo nehrál. Ale je tu spoustu jiných chybek. Fakt je i to že hra vyšla nedodělaná! I tak se autoři snažili zachovat něco z prvního dílu, jako např.: ovládání vozidel, ovládání zbraní atd… Takže teď trochu ze hry. Začínáte na fiktivním ostrově jako velitel elitní jednotky vojáků. Připravujete se na útok proti Vietnamu. Ve hře je ale bohužel i hodně technických bugů. Tzn., Že hra vám někdy nepřičte splněnou misi, vaše skupina se při rozkazech chová opravdu divně, hra je dokonce místy i sama zmatená a náhodně pohazuje nepřítele po mapě. Ale ať jen nekritizuji. Flaspoint nabízí opravdu hodně zbraní na výběr, dost vozidel k ovládání a to dokonce z pohledu řidiče, střelce nebo jen cestovat v přepravném prostoru. Je taky dobře graficky propracovaná.

10 ( kdoneví česky :konec,(asi) ) Díky za POZORNOST !!!


Stáhnout ppt "Hra S.t.a.l.k.e.r. Shadow of Chernobyl Je o drsných podmínkách v zoně Černobylu. Už."

Podobné prezentace


Reklamy Google