Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Lenka Ryšánková Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na www.7zskolin.czwww.7zskolin.cz.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Lenka Ryšánková Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na www.7zskolin.czwww.7zskolin.cz."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Lenka Ryšánková Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na Spolufinancované z ESF, akce EU peníze školám 1.4 Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

2 FRUIT

3 an apple a banana a plum a pear a pineapple

4 a lemon a kiwi a grapefruit an orange a tangerine - tangerine s

5 a strawberry a cherry a blueberry a peacha blackberry a raspberry

6 a grape grape s a fig an olive How many figs? 3 figs

7 4 apple s 2 pineapple s 5 pear s 8 plum s 3 peach es How many ….?

8 a lot of banana s 3 lemon s 4 orange s

9 a strawberry strawberries a blueberry blueberries a raspberry raspberries a blackberry blackberries

10 - ovoce na trhu jablko - hruška - ananas - banán - švestka - citron - pomeranč - grapefruit - mandarinky - kiwi - jahoda - borůvka foto – třešeň - malina - ostružina - broskev - hroznové víno - kulička hroznového vína – fíky - fíky – foto - oliva - jablka foto - ananasy foto - hrušky foto – broskve – foto Zdroje obrázků:

11 - švestky foto - banánovník - foto - citrony - foto - pomeranče foto - jahody foto - borůvky foto - maliny foto ostružiny


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Lenka Ryšánková Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na www.7zskolin.czwww.7zskolin.cz."

Podobné prezentace


Reklamy Google