Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Absolventi.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Absolventi."— Transkript prezentace:

1 Absolventi

2 Rejstřík absolventů ministr Jaromír Drábek poslanec Václav Horáček
poslankyně Ivana Weberová náměstkyně ministerstva školství Eva Bartoňová starosta Jablonce Petr Beitl

3 Jaromír Drábek

4 Životopis Dr. Ing. Jaromír Drábek
je český politik. V současnosti je ministrem práce a sociálních věcí. Je členem strany TOP 09 a poslancem zvoleným roku 2010 jako lídr kandidátky TOP 09 v Ústeckém kraji, dále působí ve funkci předsedy Národního výboru Mezinárodní obchodní komory v ČR a je poradcem ministra financí. V letech byl zastupitelem v Jablonci n/Nisou. Nebyl členem žádné politické strany až do června 2009, kdy se stal členem přípravného výboru strany TOP 09. Za tuto stranu kandidoval v roce 2010 ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR za Ústecký kraj. V současnosti je předsedou sdružení Národního výboru Mezinárodní obchodní komory v ČR. Od 13. července 2010 je ve vládě Petra Nečase ministrem práce a sociálních věcí.

5 Osobní informace Vzdělání
Datum narození: Místo narození: Jablonec nad Nisou Rodinný stav: ženatý, dvě děti Členství v politických stranách: TOP 09 (od roku 2009), před tím žádné Vzdělání doktorandské studium – ČVUT Praha, fakulta elektrotechnická, obor řídicí technika ( ) vysokoškolské studium – ČVUT Praha, fakulta elektrotechnická, obor technická kybernetika ( ) středoškolské studium – Gymnázium Jablonec nad Nisou ( )

6 Eva Bartoňová Náměstkyně ministra školství, mládeže a tělovýchovy (ODS). Vystudovala VŠCHT v Praze, kde získala titul Ing. Deset let pracovala ve Výzkumném ústavu anorganické chemie v Ústí nad Labem. Na začátku 90. let 20. století začala působit ve státní správě, byla např. vedoucí Úřadu práce v České Lípě. V roce 1998 a 2002 úspěšně kandidovala do Zastupitelstva města Česká Lípa. Mezi lety zastávala funkci náměstkyně hejtmana Libereckého kraje. Od roku 2005 vykonává funkci náměstkyně ministra Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Je členkou ODS. Eva Bartoňová je vdaná a má dvě dcery. V roce 2011 byla zvolena do čela kandidátky ODS v Libereckém kraji pro krajské volby v roce 2012.

7 Petr Beitl Primátor města Jablonec nad Nisou (ODS). Narozen v Jablonci, ženatý, manželka Renáta – realitní makléřka, 3 děti. Vzdělání: Gymnázium U Balvanu, VŠST Liberec. Zaměstnání: BTV s.r.o. Jablonec, podnikání především v oblasti stravovacích a ubytovacích služeb jako jednatel a 50% vlastník společnosti Ještěd s.r.o.,hotel Premiér, Janov n/N, Hotel Ještěd , Liberec, Prezidentská chata, Bedřichov, Nisa centrum Bedřichov. Politika: od roku 2002 člen ODS, od roku 2006 předseda místního sdružení ODS Jablonec n/N, místopředseda oblastního sdružení ODS a člen městského zastupitelstva, od roku 2004 člen zastupitelstva libereckého kraje, místopředseda krajského poslaneckého klubu ODS, v roce 2009 kandidát do evropského parlamentu za ODS, člen Výkonné rady ODS, od roku 2010 starosta a nyní primátor města Jablonec nad Nisou. Záliby: Od roku 1978 člen oddílu rychlostní kanoistiky na přehradě, dále všechno lyžování, snowboard, horské kolo a horská turistika.

8 Václav Horáček Místopředseda klubu, poslanec Parlamentu ČR za Liberecký kraj (TOP 09) Narodil se v Hořicích v Podkrkonoší. Žije v Jirkově u Železného Brodu. Studium: ZŠ - sportovní třída 5. ZŠ Jablonec nad Nisou, Gymnasium - U Balvanu, Jablonec nad Nisou, Pedagogická fakulta Ústí nad Labem Zaměstnání: poslanec PS PČR (od roku 2010), zastupitel Libereckého kraje (od roku 2008) Předchozí: Starosta města Železný Brod ( ), učitel ŽŠ - aprobace NŠ - Tv, zástupce ředitele na 1. ZŠ v Železném Brodě  Politická příslušnost: v letech byl členem hnutí Starostové pro Liberecký kraj, od srpna 2011 je členem TOP 09 Životní krédo: Rodina na prvním místě. Rodina: Václav Horáček je ženatý, s manželkou Hanou má tři syny (Jakuba, Aleše a Matěje). Zájmy a záliby: Tenis, lyžování, nohejbal, fotbal, Dixieland, rocková muzika 80. let, country muzika

9 JUDr. Ivana Weberová Absolvovala v Praze Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. V letech působila jako koncipientka advokátní kanceláře Precis - Císař, Krupka a spol. V tomto období ukončila postgraduální studium a složila advokátní zkoušku. Od roku 2004 provozuje soukromou advokátní praxi se specializací na občanskoprávní spory a obchodní právo. Jako osmiletá členka ODS byla zvolena z 9. místa kandidátky v Libereckém kraji do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve volbách v roce 2010.

10 Děkuji za pozornost  !!


Stáhnout ppt "Absolventi."

Podobné prezentace


Reklamy Google