Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Systém nakládání s odpady Žáci ZŠ Karla IV.. Identifikace školy Základní škola Ústí nad Labem Karla IV. 1024/19 400 03 Ústí nad Labem IČO: 44553382.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Systém nakládání s odpady Žáci ZŠ Karla IV.. Identifikace školy Základní škola Ústí nad Labem Karla IV. 1024/19 400 03 Ústí nad Labem IČO: 44553382."— Transkript prezentace:

1 Systém nakládání s odpady Žáci ZŠ Karla IV.

2 Identifikace školy Základní škola Ústí nad Labem Karla IV. 1024/19 400 03 Ústí nad Labem IČO: 44553382

3 Struktura systému nakládání s odpady Koš ve tříděKontejner Směsný komunální odpad – za odpad odpovědné uklízečky Papír PET Koš ve třídě Sběrná nádoba Garáž na papír Koš ve třídě Koš na chodbě Garáž na PET Tříděný odpad – za odpad odpovědí žáci – přesun do garáží, za odvoz pověřený učitel Krabice na baterie Nádoba na elektrozařízení Elektroodpad – za odpad odpovědná pověřený učitel Kovošrot Group a.s. Závod Teplice

4 Počet košů na odpad a další info • Košů na PET – 1x ve třídě + 6x na chodbě • Košů na papír – 1x ve třídě + 1x hl. sběrný koš • Popelnic na drobné elektrozařízení – 3x na chodbě • Košů na baterie – 2x na chodbě • Škola nemá žádné vlastní kontejnery na tříděný odpad – tříděný odpad odváží v rámci smlouvy s externí firmy. (dle množství odvezeného odpadu škola dostává hmotné odměny – TV, videokamery, fotoaparát …) • Tříděný odpad (papír a plast) je firmou recyklován a opět použit na výrobu • V případě potřeby škola využívá kontejnerů na tříděný odpad, který se nachází poblíž školy – odvoz zajišťuje fa. AWE – svoz odpadu v Ústí nad Labem • Žáci naší školy se také účastní projektu „Odpadový detektiv“ – kde v období 3 měsíců monitorují vybraní žáci kontejnery na tříděný odpad v místě jejich bydliště – kontrolují naplněnost kontejneru

5 Následuje animovaný film, jak to vypadá, když se třídí odpad. Bohužel v rámci omezené velikosti souboru ( 500kB je na to opravdu málo, proto byl film citelně zkrácen) Přesto doufáme, že i tak se vám bude líbit.

6

7 Dobrý den, potřebujeme odvézt Vak z Kontejneru na elektro zařízení Ok, hned Jsme tam

8


Stáhnout ppt "Systém nakládání s odpady Žáci ZŠ Karla IV.. Identifikace školy Základní škola Ústí nad Labem Karla IV. 1024/19 400 03 Ústí nad Labem IČO: 44553382."

Podobné prezentace


Reklamy Google