Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Společnost Parker spolupracuje se svými zákazníky na zvýšení jejich produktivity a zisku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Společnost Parker spolupracuje se svými zákazníky na zvýšení jejich produktivity a zisku."— Transkript prezentace:

1

2 Společnost Parker spolupracuje se svými zákazníky na zvýšení jejich produktivity a zisku.

3 Řešení největších světových technických výzev Naše zaměření na řešení největších světových technických výzev dodává jiskru naší vášni pro inovace a zajišťuje budoucí růst. DopravaVodaEnergieObranaŽivotní prostředíInfrastrukturaBiologické vědyPotraviny

4 Parker Hannifin Corporation Stopu společnosti Parker najdete okolo všeho, co se pohybuje. Vyrábíme vysoce technické součásti a systémy usnadňujíc pohyb a řízený průtok kapalin a plynů s uplatněním na rozmanitých globálních trzích a zvyšujeme produktivitu a zisk našich zákazníků. Letectví KlimatizaceElektromechanika Filtrace Manipulace s tekutinami a plyny Hydraulika Pneumatika Řízení procesůTěsnění a stínění

5 Strategie Strategie úspěchu společnosti Parker je disciplinovaná a konzistentní obchodní strategie, která od roku 2001 pomáhá po celém světě transformovat společnost a provoz. Zplnomocnění zaměstnanci představují základ naší strategie a klíč k úspěchu.

6 Historie Historie naší společnosti představuje rozsáhlou transformaci technologie během téměř 100 let. Společnost Parker Appliance Company byla založena roku 1918 a její přeměna na Parker Hannifin Corporation ilustruje odkaz inovace. Věříme, že budoucího růstu dosáhneme ctěním tradice společnosti Parker zahrnující dokonalost a čestné jednání.

7 Kultura Naše základní hodnoty (kultura vítězství, nadšení lidé, drahocenní zákazníci a angažované vedení) odrážejí kulturu silných zaměstnanců společnosti Parker, kteří jednají poctivě a bezúhonně. Oddaně podporujeme firemní kulturu, kde rozmanité zvyky, pohledy a nadání našich zaměstnanců povzbuzují inovační myšlení a řešení problémů.

8 Inovace Technika možná není v našich produktech viditelná, ale výsledky naší práce můžete pozorovat každý den prakticky na všem, co se hýbe. Prostřednictvím procesu, který nazýváme Winovation, zaměřuje společnost Parker naše společné úsilí na vývoj produktů a systémů, které představují příležitosti, které jsou „světovými a tržními novinkami“, a my můžeme nabízet zákazníkům vyšší hodnotu.

9 Udržitelnost Odborné technologické znalosti a strategické uvažování společnosti Parker udržují výkonnost a vytváří udržitelnější budoucnost pro nás všechny a snaha a loajalita našich zaměstnanců chránit přírodní zdroje posiluje pozitivní dopad společnosti v každé komunitě po celém světě, kterou nazýváme domovem.

10 Společně s distributory slouží společnost Parker zákazníkům ve 104 zemích.

11 Globální dosah Společnost Parker působí ve 48 zemích a má 60 000 zaměstnanců pracujících v téměř 140 divizích a 300 výrobních lokalitách. Globální stopu společnosti Parker podporuje také bezkonkurenční průmyslová distribuční síť sahající přibližně do 13 000 míst po celém světě.

12 Etika a integrita Pověst a úspěch společnosti Parker závisí na osobním závazku každého zaměstnance podporovat hodnoty společnosti Parker při všech jednáních. Aktivity společnosti Parker se řídí nekompromisní poctivostí, integritou, respektem a etickým chováním.

13 Práce ve společnosti Parker Pro společnost Parker představují osobní rozvoj a uspokojivá kariéra zásadní aspekt úspěchu. Domníváme se, že silná a na výsledek orientovaná organizace je vynikající pro upoutání vysoce talentovaných lidí z různých prostředí a s různými pohledy.

14 Společně můžeme posouvat hranice inovativní technologie.

15 Udržitelný růst Dnes jsme v mnohem lepší pozici než kdykoli dříve, abychom odolali výkyvům globálního ekonomického klimatu a řídili budoucí udržitelný růst. Čistý obrat Miliony USD

16 Centrála společnosti Parker Hannifin pro Evropu, Střední východ a Afriku Etoy, Švýcarsko Centrála společnosti Parker Hannifin pro Asii a Tichomoří Kowloon, Hongkong Centrála společnosti Parker Hannifin pro Latinskou Ameriku Sao Jose dos Campos, Brazílie Globální centrála společnosti Parker Hannifin Cleveland, Ohio, Spojené státy americké

17 Společnost Parker je globálním lídrem v technologiích pohybu a řízení a spolupracuje se svými zákazníky na zvýšení jejich produktivity a zisku. Záruka značky Parker


Stáhnout ppt "Společnost Parker spolupracuje se svými zákazníky na zvýšení jejich produktivity a zisku."

Podobné prezentace


Reklamy Google