Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Úvaha o platech. Průměrný plat Američana je 7.000 dolarů. Za stravu, nájemné, elektřinu, plyn a vodu, kulturu, benzín a ostatní nevyhnutné náklady vydá.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Úvaha o platech. Průměrný plat Američana je 7.000 dolarů. Za stravu, nájemné, elektřinu, plyn a vodu, kulturu, benzín a ostatní nevyhnutné náklady vydá."— Transkript prezentace:

1 Úvaha o platech

2 Průměrný plat Američana je dolarů. Za stravu, nájemné, elektřinu, plyn a vodu, kulturu, benzín a ostatní nevyhnutné náklady vydá měsíčně přibližně dolarů. Co udělá s dolary, o to se vláda nestará.

3 Průměrný plat Němce je 2500 euro. Za stravu, nájemné, elektřinu, plyn a vodu, kulturu, benzín a ostatní nevyhnutné náklady vydá měsíčně přibližne euro. Co udělá s euro, o to se vláda nestará.

4 Průměrný čistý plat Čecha je korun. Za stravu, nájemné, elektřinu, plyn a vodu, kulturu, benzín a ostatní nevyhnutné náklady vydá měsíčne približne korun. Kde vezme těch korun, o to se vláda nestará!


Stáhnout ppt "Úvaha o platech. Průměrný plat Američana je 7.000 dolarů. Za stravu, nájemné, elektřinu, plyn a vodu, kulturu, benzín a ostatní nevyhnutné náklady vydá."

Podobné prezentace


Reklamy Google