Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Uvádí Miloš alias Prdič - Džafa Byla opuštěná, vystavená v Motodomě, tak trochu smutná, čekající, až si pro ni přijde nový pán. Jmenovala se - a dosud.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Uvádí Miloš alias Prdič - Džafa Byla opuštěná, vystavená v Motodomě, tak trochu smutná, čekající, až si pro ni přijde nový pán. Jmenovala se - a dosud."— Transkript prezentace:

1

2 Uvádí Miloš alias Prdič - Džafa

3 Byla opuštěná, vystavená v Motodomě, tak trochu smutná, čekající, až si pro ni přijde nový pán. Jmenovala se - a dosud se tak jmenuje - „Sevenka Fiftyová“. A pak se to stalo, přišel pro ni pán a ona věděla, že si padli do oka.

4 Po osvojení, se Sevenka přestěhovala do nového domova. Byla velmi vlídně přijata do rodiny a všichni si ji móc oblíbili. Ona, se zamilovala do svého nového pána a své nové sestry Džafy.

5 S příchodem nové sezóny, začaly překrásné časy. Představení ve společnosti, leštění, ladění, fotografování, společné programy a hodně cestování.

6 Po přesunutí důležitosti pořadí, by se mohlo zdát, že se Mášinky stanou rivalkami, ale nee. Džafinka ráda přenechala svůj post Sevence a užívala si svůj zasloužený odpočinek. A když ji pavouci nalezli do výfuků, tak jí pániček vyvětral hlavy, pročistil svíčky a trysky.

7 JEDNOU JÁA PODRUHÉ ZASE TY Džafa ve službě Sevenka na cestách

8 V sobotu 2.10.2010 jsem šel do garáže, připravit Sevenku na nedělní vyjížďku. Cestou jsem si promýšlel detaily zítřejší trasy á už jsem stál před vraty garáže. Automaticky vytahuji klíče z kapsy a hle… není co odemykat. Zámky pryč, vrata jenom přivřená. Hned mě polil studený pot a srdce mi vyskočilo až do krku, takže jsem přestal dýchat. Ve zlomku vteřiny mě napadlo, že jsem snad včera zapoměl zamknout, ale taky v podvědomí jsem už věděl, že to tak není. Pootevřel jsem vrata, nakoukl dovnitř a zděšení propuklo v plné síle. Moje H CB 750, v plné zbroji a všechny doplňky související s ní – byly pryč !!! Jen vyděšená Džafa na mě smutně zírala, jak se sunu k zemi. Až po odeznění mdlob jsem zavolal „Poliše“ a prošel si martyrium, jako všichni okradení motorkáři.

9 Až jednou ráno pochopil jsem krutou realitu a policajti poslali mi jasnou definitu, pak mě přešly aji ranní mdloby a já pustil jsem se do obnovy.( I když v skrytu duše jsem snil, že Sevenka se jednou vrátí.) A tak po revizi mých finančních možností, prohlédl jsem inzeráty na „Motorkářích“ a po rozhodnutí, které možná udivilo některé mé kolegy se v mé garáži objevil maličký syn matičky Hondy, „Sršeň Modřín“

10 Tak jako všechny mé mašinky, tak i Hornet zaplní jednu kapitolu mé budoucí knihy. Takže zase v garáži stály dvě, vedle sebe - Džafa a Hornet. Zlým duším jsem zkomplikoval vstup do jejich příbytku, aby náhodou nebyly násilně uneseny.

11 Při báječných projížďkách na Hornetu (Slovakia s Doktorem, Chorvatsko sólo) a sem tam s Džafou, jsem nezapomínal na Sevenku a občas se mi o ní i zdálo. A zrovna po jednom takovém snu, sedím v pracovně a zazvoní telefóóón. „Tady policie Karviná, našli jsme vaši motorku“. Ve mně by se krve nedořezal. Jen jsem vyhrknul, jdu si pro ni. Jenže úřednický šiml trval dva měsíce. Pak jsem si mohl pro ni zajet. První dojem: Ano, je to ta moje. Potřískaná, odřená, nabouraná, vykradená, ale…, očividně šťastná, že mě zase vidí. Tak ji pohladím a říkám „honem do tepla domova, a vyléčím tě“.

12 1. Nabouraná pravá strana. 2. Naražený padací rám. 3.Utržená stupačka, nahrazená kusem železa. 4. Pomačkaný a odřený výfuk. 5. Zlomená páčka př. brzdy. 6. Zničený lak. 7. Rozřezané sedlo. 8. Ukradená zrcátka. 9. Ukradená baterie. 10. Ukradeny všechny kufry, včetně zadních blinkrů. 11. Vylomené, odvrtané všechny zámky, včetně spínací skříňky.

13

14 Odstrojování

15 Postupné odstrojování a opravy poškozených částí

16 Soudruh má zájem a chuť do práce, plán plní na 140%. Jenom dodávky součástí ho zdržují, asi nejsou peníze. Těm, kteří tuto škodu způsobili: usekat ruce a do lágru s nimi.

17 Příprava nových a opravených dílů

18 Zadní plast. Montáž následovala po složité opravě ústrojí sedlového zámku, který byl neodborně odvrtán a následně vypáčen.

19

20

21

22 Montáž opravených a nalakovaných plastů provázely mnohdy složité a drahé opravy: zlomená př. brzdová páčka, přední blatník a s tím práce kolem kola a brzd, montáž nového akumulátoru a zapojení do původního originálního stavu, výměna nových zrcátek, atd.

23 Při spuštění této prezentace, je Sevenka ve stavu před dokončením. Ještě ji schází plexi štítek, zadní blinkry, doplňky (kufry) a znovu zaregistrování. (výrobní čísla a výrobní štítek, které byly zbroušeny a zničeny)

24 Co dodat na závěr. Odmakal jsem spoustu hodin v garáži, ale rád. Stálo to taky hodně peněz, které z těch grázlů nedostanu nikdy zpět. Musel jsem prodat Džafu, abych měl finance na opravu. Ale je v dobrých rukou a v mém srdci zůstane navždy. Pevně věřím, že Hondice CB 750 SEVEN FIFTY, mi vše vynahradí a zbytek mé motorkářské kariéry, si krásně užijeme. Váš Prdič P.S. Garáž na snímcích se nachází v nejvýchodnější části Čečenska a hlídají ji Rumunští Rómové.


Stáhnout ppt "Uvádí Miloš alias Prdič - Džafa Byla opuštěná, vystavená v Motodomě, tak trochu smutná, čekající, až si pro ni přijde nový pán. Jmenovala se - a dosud."

Podobné prezentace


Reklamy Google