Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Říká manžel manželce: "Mám kvadratickou nemoc." "A to je, proboha, jaká?" "Mám chuť na druhou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Říká manžel manželce: "Mám kvadratickou nemoc." "A to je, proboha, jaká?" "Mám chuť na druhou."— Transkript prezentace:

1

2

3 Říká manžel manželce: "Mám kvadratickou nemoc." "A to je, proboha, jaká?" "Mám chuť na druhou.

4 Totálně ožralý chlapík jde z hospody, udělá dva kroky a spadne do příkopu. Hned se postaví, odplivne si a říká: "Pojebanej mikrospánek..."

5 Co je absolutní stáří? Když vycházíte z muzea a spustí se alarm.

6 Babička ráno říká svému dospívajícímu vnukovi: Vnoučku můj, zase jsem ve snu lítala na motorce a vznášela se jako na vlnách po celém městě s vlajícími vlasy. Babí, zlobí se vnuk, kolikrát ti mám opakovat, že tvoje tabletky jsou v té druhé krabici!

7 Do tramvaje nastoupil opilec, zavěsil sa na tyč a spustil: Vy všichni napravo jste kokoti! A vy nalevo jste všichni zloději! Dovolte, já jsem v životě nic neukradl. Tak jsi kokot a přesedni si doprava

8 Víte, kdo je to stínová tchýně? Matka vaší milenky.

9 Dvě blondýnky se baví: "Tak co, udělala si řidičák?" "Ale ne, vyhodili mě. " Proč? " "Tak jsem si jezdila, až jsme se dostali na kruhový objezd a tam byla tabule 30. Tak jsem to 30 krát objela a stejně mě vyhodili. "A nepřepočítala si se?"

10 Zastaví policajt auto a chce doklady. Prohlíží, obrací, koukne na řidiče: "Jméno a adresu!" ………… "A ten, co uměl číst, už u vás není??"

11 Co dostane havíř po smrti? Tři dny volna a šup zase pod zem !

12 Jak se pozná odmala gey.

13 Blondýnka píše dopis z nemocnice: "Milý dárče, díky Ti za srdíčko. Doufám, že se uzdravuješ stejně rychle, jako já.

14 Žena jde na gynekologickou prohlídku.... Vejde do dveří, svlékne se, usadí se do křesla. V pootevřených dveřích se jen mihne bílí pláš a ozve se: "Vejš!" žena poslušně zvedne nohy co nejvýše může, ale přesto slyší křik: Vejš! Popadne tedy nohy rukama a silou si je přitiskne skoro k zubům, ale v tu chvíli se zarazí a zděsí. Vidí, jak se k ní blíží skupina mladíků s vytřeštěnými výrazy, v jejich čele obrovský chlap v bílém plášti s břitvou v ruce. Muž nepřestává obtahovat břitvu na řemenu a s podivným úsměvem ženě říká. "Tak já vám to teda řeknu ještě jednou, ale snad už naposled: Vejš musíte! Gynda je v prvním patře, tady jste v holičství."

15 Myslivec přelézá plot, omylem mu brokovnice spustí a několik broků mu prostřelí piňďoura. Doktor, to pospravuje co může a když se s chlapem loučí, dává mu vizitku a povídá: "To je kontakt na mého bratra, měl byste ho asi navštívit". On je doktor??? Ne, flétnista. Ale ukáže vám, kam máte dávat prsty, abyste si nenachcal do ksichtu...

16 Žena se v noci probudí a vidí, že manžel není v posteli. Navlékne si noční košili a jde se za ním podívat do přízemí. Najde ho jak sedí u kuchyňského stolu s hrnkem horkého kafe. Zdá se býti pohroužen do hlubokých úvah, jen tak civí do zdi. Žena sleduje, jak si utírá slzu a srká horké kafe. "Co se děje, drahý ?" zašeptá, když vstoupí do místnosti. "Proč jsi takhle v noci tady dole?" Manžel vzhlédne od kafe: "Ale, jenom jsem vzpomínal, jak jsme se před 20ti Lety poprvé potkali a začali spolu chodit. Tobě bylo jenom 16. Pamatuješ se?" vážně dodává. Žena je dojatá až k slzám, když vidí, jak je její manžel pamětlivý, jak citlivý. Manžel se odmlčí, slova se těžko hledají. A pamatuješ, když nás tvůj táta přistihl v mým autě na zadním sedadle?" "Jo, to si pamatuju!" říká žena a uvelebuje se v křesle vedle něho. Manžel pokračuje: " Vzpomínáš, jak mi vrazil brokovnici do obličeje a řekl: Vezmeš si mou dceru! Nebo chceš, abych tě poslal na 20 let do vězení?" "To si taky pamatuju", odpoví žena něžně. On si setře další slzu s tváře a říká: Dnes bych byl propuštěnej !!!

17 Anička a Pepíček sedí na louce plné květů a dívají se, jak si to rozdává býk s jalovičkou. Anička se optá Pepíčka: Pepíčku, jak to ten býk ví, že to jalovička chce? Pepíček: No, býk to vycítí. Anička: A ty máš rýmu nebo co???

18 Jak to má vypadat po odchodu muže z ložnice !

19 Dámy a pánové To je vše Zase až příště.


Stáhnout ppt "Říká manžel manželce: "Mám kvadratickou nemoc." "A to je, proboha, jaká?" "Mám chuť na druhou."

Podobné prezentace


Reklamy Google