Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Lední medvěd a Velbloud. Lední medvěd  Chlad snáší tento druh medvěda velmi dobře – jeho hustá žlutobílá srst ho totiž od okolního prostředí takřka dokonale.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Lední medvěd a Velbloud. Lední medvěd  Chlad snáší tento druh medvěda velmi dobře – jeho hustá žlutobílá srst ho totiž od okolního prostředí takřka dokonale."— Transkript prezentace:

1 Lední medvěd a Velbloud

2 Lední medvěd  Chlad snáší tento druh medvěda velmi dobře – jeho hustá žlutobílá srst ho totiž od okolního prostředí takřka dokonale izoluje. Jeho kožešina je výborným izolačním materiálem, ledního medvěda jde proto jen těžko zachytit termovizí.

3 Lední Medvěd 2.  Medvěd lední má černou kůži (mláďata růžovou), aby lépe vstřebával teplo. Chlupy jsou duté a průhledné.

4 Velbloud  Velbloud Mění své tuky v noci ve svých hrbech a ráno přes den v poušti a teplých krajinách.  Zachycuje vlhkost při výdechu a ochlazuje tak svoji krev.


Stáhnout ppt "Lední medvěd a Velbloud. Lední medvěd  Chlad snáší tento druh medvěda velmi dobře – jeho hustá žlutobílá srst ho totiž od okolního prostředí takřka dokonale."

Podobné prezentace


Reklamy Google