Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Da - Ma Dům Elizabeth Taylorové v Bel-Air, kde bydlela od roku 1981 až do své smrti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Da - Ma Dům Elizabeth Taylorové v Bel-Air, kde bydlela od roku 1981 až do své smrti."— Transkript prezentace:

1

2 Da - Ma

3 Dům Elizabeth Taylorové v Bel-Air, kde bydlela od roku 1981 až do své smrti.

4 Da - Ma Elizabeth Taylorová - rozená Rosemondová - narozena 27. února 1932 v Hampsteadu. Zemřela 23. března 2011 v Los Angeles.

5 Da - Ma Vynikající herečka zazářila ve více než 50ti filmových rolích.

6 Da - Ma Získala řadu ocenění, včetně dvou Oscarů v roce 1961, 1967 a Zlatý glóbus.

7 Da - Ma Vdaná osmkrát, dvakrát s Richardem Burtonem.

8 Da - Ma Matka čtyř dětí, babička deseti vnoučat a prababička tří pravnoučat.

9 Da - Ma Sběratelka drahokamů, z nichž mnohé byly dány po její smrti do dražby a prodány za 137, $.

10 Da - Ma Zbylý majetek se odhaduje na více než 700 milionů dolarů.

11 Da - Ma Vytvořila základnu pro pacienty s AIDS, která je součástí majetku přiděleného nadaci.

12 Da - Ma V roce 1993 získala ocenění amerického filmového institutu za celoživotní činnost.

13 Da - Ma V roce 2000 byla vyznamenána královnou Alžbětou II. Řádem britského impéria.

14 Da - Ma

15 Sypialnia

16 Da - Ma

17 Dům v Bel-Air byl prodán po její smrti za 8,6 milionů dolarů.

18 Da - Ma Safírový a diamantový Bulgari náhrdelník. Safír kabošon dostala od Richarda Burtona k 40tým narozeninám v roce Oceněn na $, prodal se za 5, $.

19 Da - Ma Jako doplněk k náhrdelníku byl později koupen Bulgari prstýnek "Trombino" v diamantovo-platinovém rámu. Oceněn na $, prodán za $.

20 Da - Ma Diamantovo-safírové náušnice ve stylu Art Nouveau Van Cleef & Arpels, zakoupené v 80. letech dvacátého století. Oceněno na $, prodáno za $.

21 Da - Ma Klipsy diamant - safír s perlou, Jean Schlumberger, Tiffany & Co Odhad $. Prodáno za $.

22 Da - Ma Diamantové náušnice lemované 18ti karátovým zlatem. Odhad $. Prodáno za $.

23 Da - Ma Motýl z roku 1901 ze skloviny, akvamarínu a opálu. Kombinováno s rubínem a smaragdem. Odhad – $. Prodán za $.

24 Da - Ma Zlato - diamantová bransoletka od Van Cleef & Arpels. Odhad – $. Prodáno za $. Diamantovo-safírový prsten v bílém zlatě. Centrální diamant o váze 16,98 karátu. Odhad $. Prodán za $.

25 Da - Ma Náhrdelník a náušnice z období "Belle Epoque". Její manžel Mike Todd je získal v roce Odhad náhrdelníku – $. Prodán za $. Náušnice odhadnuty na $. Prodány za $.

26 Da - Ma Platinovo - diamantový prstýnek s inicály herečky. Odhad – $. Prdáno za $. Diamantový přívěšek z roku Firma Van Cleef & Arpels. Odhad $. Prodáno za $. Náhrdelník s barevnými diamanty s odnímatelnou ozdobou ve tvaru žluté hrušky. Diamant o váze přibližně 9.66 karátu. Odhad – $, prodal se za $.

27 Da - Ma Art Deco diamantová brož ve tvaru luku. Odhad – $, prodán za $.

28 Da - Ma Náhrdelník a spony cca 1984 podepsáno Boucheronem - růženín, rubíny, diamanty, černé perly. Odhad – 9.000$, prodáno za $.

29 Da - Ma Souprava se skládá z náhrdelníku, náramku a klipsů s perlami a diamanty v 18ti karátovém bílém zlatě. Odhad $, prodáno za $.

30 Da - Ma Diamontová brož - přívěsek v platinovém nastavení od Van Cleef & Arpels. Zakoupené Richardem Burtonem v roce Odhad $. Prodáno za 1, $.

31 Da - Ma Prsten s jasně žlutým diamantem o váze 27,42 karátu. Na bocích dva trojúhelníkové bílé diamanty. Odhad – $. Prodáno za 2, $. Diamantový prsten, 3,37 karátu. Odhad $. Prodán za $.

32 Da - Ma Náušnice cca 1991 společnost Van Cleef & Arpels s bílými korály, perlami a diamanty. Odhad – $. Prodán za 1, $.

33 Da - Ma Diamantovo - zlatý náhrdelník od Van Cleef & Arpels z roku Odhadnut na $. Prodán za $.

34 Da - Ma Náušnice odhad – $. Prodáno za 1, $. Prstýnek odhad – $. Prodáno za $. Diamantová vícebarevná brož ve tvaru kytice květů z roku společnost Bulgari. Zakoupena R. Burtonem. Odhad – $. Prodáno za 1, $. Doplněk k broži je prsten a náušnice.

35 Da - Ma Náhrdelník cca diamantový náhrdelník ve stříbře a zlatu. Skládá se z 10 růžových květů, z nichž 5 lze nosit samostatně jako větší brože či spony. Cena odhadnuta na $. Prodáno za 2, $.

36 Da - Ma Starožitné diamantové náušnice - přívěsky ve stříbře a zlatě cca Odhad – $. Prodáno za $. Brož z poloviny devatenáctého století s 37,3 karátovým burmaským safírem a diamanty. Odhad $. Prodán za 1, $.

37 Da - Ma Sada náhrdelník a náušnice - safíry, diamanty a 18ti karátové bílé a žluté zlato. Odhad $. Prodáno za $.

38 Da - Ma Náušnice - z hruškovitých diamantů rok 1991 Cartier. Odhad $. Prodány za $. Náhrdelník Cartier s 57 diamanty hruškovitého tvaru, které jsou uloženy v platině. Odhad $. Prodal se za $.

39 Da - Ma 1925 Art Deco náramek s diamanty, rubíny a smaragdy, vloženými do platiny se staroegyptským vzorem. Dříve patřil králi Faroukovi z Egypta. Odhad $. Prodáno za $.

40 Da - Ma Náhrdelník a náušnice sestávající z obrazce vyřezaného z křišťálu a 18ti karátového zlata posetého diamanty. Odhad $. Prodáno za $.

41 Da - Ma Diamantový náhrdelník s rubíny obdržela v roce 1957 od Mika Todda, při očekávání dítěte. Odhad $. Prodáno za 3, $.

42 Da - Ma Diamantový náramek s rubíny. Odhad $. Prodáno za $. Diamantové náušnice s rubíny. Odhad $. Prodáno za $.

43 Da - Ma Oválné 8,24 karátové rubíny obklopené osmi diamanty zasazenými do 18ti karátového zlata. Dar od Richarda Burtona v roce Odhad 1, – 1, $. Prodán za 4, $.

44 Da - Ma Několik drahokamů z druhého dne konání aukce po velkolepé "osmdesátce".

45 Da - Ma KONEC


Stáhnout ppt "Da - Ma Dům Elizabeth Taylorové v Bel-Air, kde bydlela od roku 1981 až do své smrti."

Podobné prezentace


Reklamy Google