Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Cenová nabídka s rekuperační jednotkou RKE manuál.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Cenová nabídka s rekuperační jednotkou RKE manuál."— Transkript prezentace:

1 Cenová nabídka s rekuperační jednotkou RKE manuál

2 OBSAH 1.Návrh jednotky 2.Cenová nabídka 3.Příslušenství k jednotce 4.Objednávka jednotky

3 NÁVRH JEDNOTKY  Pro návrh jednotky použijte návrhový software od firmy LMF:  Se složitějším návrhem nebo záměnou za konkurenční jednotku Vám pomůže technická podpora.

4 CENOVÁ NABÍDKA Z hlediska ceny rozlišujeme u jednotky RKE pouze tyto základní parametry:  velikost  horizontální/ vertikální  bez by-passu/ s by-passem

5 Uvedené ceny jsou ceníkové ceny v Kč bez DPH platné pro Českou republiku k 29.10.2009.

6 UPOZORNĚNÍ  Nezapomeňte, že integrovaný vodní výměník lze realizovat pouze pro velikosti 10 a výš!  Jednotky s by-passem lze objednat pouze ve velikostech 10, 14, 19, 30, 40, 60!

7 CENOVÁ NABÍDKA  Nově se připravují jednotky RKE na objednávku na firmě 2VV, kde probíhá přestavba základní jednotky (horizontální, typ A bez ohřevu) na požadovanou (integrovaný ohřívač, alternativní připojení).  Cena výsledné jednotky je součtem ceny základní jednotky a použitého typu ohřívače (RKE.../SKE, RKE.../SKW).  Tyto jednotky najdete v Heliosu snadno: v kmenových kartách zadáte číslo RKE - dodavatel 2VV.  Opět nezáleží na typu ani na alternativním připojení!

8 Uvedené ceny jsou ceníkové ceny v Kč bez DPH platné pro Českou republiku k 29.10.2009. RKE od 2VV

9 RKE - PŘÍSLUŠENSTVÍ  SKRi - klapka sání (obzvláště nutné pro jednotky s vodním ohřívačem a protimrazovou ochranou)  SKRe - klapka výfuku (obzvláště nutné pro jednotky s vodním ohřívačem a protimrazovou ochranou)  LF230 - servopohon na klapky (do nabídky vždy použijte tento typ servopohonu - ostatní typy servopohonů lze nabídnout po konzultaci s technickou podporou!)  PCR - dálkový ovladač s displejem (umí regulovat integrovaný drátkový elektrický ohřívač (SKE), umí regulovat třícestný ventil ZV-3 (SKW) - umí v součinnosti s TEG a klapkami (servopohony LF230) protimrazovou ochranu - obsahuje integrované prostorové teplotní čidlo)  CVU - pouze přepínač otáček (praktické použití pro jednotku bez ohřevu nebo v případě, že si bude zákazník regulovat ohřev sám - např. externí elektrický ohřívač nebo pokud chce zákazník řídit vodní ohřev pomocí směšovacího uzlu s ovladačem směšovacího uzlu)

10 RKE - PŘÍSLUŠENSTVÍ  TEG - protimrazová ochrana (důležitá zejména pro jednotky s vodním ohřevem, aby nedošlo k zamrznutí vodního výměníku - lze jí však použít i pro jednotky s elektrickým ohřevem nebo bez ohřevu jako ochranu před zamrznutím výměníku - funguje pouze s ovladačem PCR)  AMF0002465 - externí kanálové čidlo pro ovladač PCR (pokud by zákazníkovi nestačilo řídit jednotku na základě tepelného čidla integrovaného přímo v ovladači PCR)  SAF - externí vodní výměník pro chlazení vzduchu (pouze pro studenou vodu!)  MS-3 - směšovací box (obsahuje tři klapky: směšovací klapku je nutné vybavit servopohonem - nutno řídit externě, protože ovladač PCR neumí směšování ovládat, klapky sání a výfuku jsou propojené jednou tyčí - stačí je tedy vybavit jedním servopohonem - celkem tedy 2 servopohony na celý směšovací box)  BCC - kruhový přechod (pouze kus plechu - přechod z hranatého vyústění na kruhové připojení)  FTK - kapsový filtr (třída filtrace F6, F7 nebo F8 - náhrada za standardní filtr G4 - pouze pro velikosti 14 a výš)  TPR - stříška pro vnější instalaci (další kus plechu, který jen o málo přesáhne samotnou jednotku - zajistí pouze to, že do jednotky shora nezateče voda)

11  Klapka sání a klapka výfuku jsou propojené!  Na celý box potřebujete dva servopohony. SMĚŠOVACÍ BOX MS3

12 STŘÍŠKA TPR

13 RKE - PŘÍSLUŠENSTVÍ Inteligentní regulaci RQU lze realizovat objednáním jednotky RKE, která má již tuto regulaci integrovanou a zapojenou (např. RKE FO). O této regulaci najdete více informací v prezentaci, kterou pro Vás připravujeme.

14 OBJEDNÁVKA JEDNOTKY  Objednání jednotky proveďte dle manuálu (autor Ing. Lucie Rychnovská).  Skladem jsou v současné době jednotky RKE/H (horizontální a bez by-passu) velikosti 10, 14, 19, 25, 30, 40. Elektrické a vodní ohřívače v daných velikostech a regulátory PCR.

15 Děkuji Vám za pozornost. Multi-VAC, spol. s r. o. 23.11.2009


Stáhnout ppt "Cenová nabídka s rekuperační jednotkou RKE manuál."

Podobné prezentace


Reklamy Google