Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak ovlivňuje můj život současná technika

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak ovlivňuje můj život současná technika"— Transkript prezentace:

1 Jak ovlivňuje můj život současná technika
Vytvořila : Linda Kremserová

2 Moderní technika Moderní technika jde stále kupředu a ovlivňuje mnoho lidí. Ne spíš tak lidi, jako spíš děti. Na mě dnešní technika působí hodně. Používám sociální stránky jako je třeba facebook nebo Google+. Používám i mobil kterým se dorozumívám s kamarády i rodiči. Někdy kdybych třeba mohla jít ven, tak sedím u počítače a nebo hraju hry na mobilu. Mám i vlastní notebook, na kterém trávím hodně času.

3

4 Čím je pro nás současná technika přínosná
Moderní technika nám může být i přínosná, například kalkulačka. Moderní technika toho může udělat hodně za nás. Nebo například myčka nebo trouba. Přínosná je i pro staré lidi. Třeba Městská doprava.

5 Čím je technika špatná Technika je přínosná ale i někdy špatná. Například elektrárny které jsou toho zdrojem. Vyrábí elektřinu která znečišťuje vzduch. Lidé jsou pak nemocní. Ale to hlavní je, že lidé jsou na moderní technice závislí.

6 Technika všude kolem nás
Stačí se podívat a moderní technika je všude kolem nás. Například lampy ve městě nebo třeba jezdící schody ve Slezance, Fotoaparáty, Notebooky, Počítače, Elektronické trouby, Auta atd. Důležitá je technika pro nemocnice.

7 Historie Technologie Pojem Technologie je velni starý. Stejně jako snaha lidstva o zjednodušení každé práce. Slovo technologie vzrostlo s rozmachem průmyslové revoluce. ( Slovo technologie vzniklo z Anglického slova Technology )

8 Technologie 80. let V 80. letech to bylo úplně jinak než v dnešní době. Místo počítače a notebooku byl jenom psací stroj a v televizi byla jenom jedna stanice, která hrála jenom večer.

9 Jak podle mě bude technologie vypadat v budoucnosti.
V budoucnosti toho bude hodně nového. Budou roboti a auta budou jezdit jenom na plyn. Lidé se budou dožívat 200 let, protože věda nalezne lék proti všem nemocem. A obezita bude stále více narůstat.

10 Budoucnost - obrázky

11 Konec

12 Díky za pozornost

13 Zdroje

14 Další Zdroje

15 Další zdroje

16 Další zdroje

17 Další zdroje

18 Další zdroje

19 Další zdroje


Stáhnout ppt "Jak ovlivňuje můj život současná technika"

Podobné prezentace


Reklamy Google