Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak se dostat na Alltech FEI Světové Jezdecké Hry v Normandii 2014

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak se dostat na Alltech FEI Světové Jezdecké Hry v Normandii 2014"— Transkript prezentace:

1 Jak se dostat na Alltech FEI Světové Jezdecké Hry v Normandii 2014
Aneb Sbírka na pomoc českým závodníkům

2 Sbírka byla založena v prosinci 2013 společnostmi Alltechnology C. Z
Sbírka byla založena v prosinci 2013 společnostmi Alltechnology C.Z. a produktovou značkou Fitmin, a snaží se splnit sen nadějným českým jezdcům, kteří se na nás obracejí s prosbou o podporu. Jsou zapálení, plni elánu a pevné vůle nejen v závodech, ale zejména v tréninku, v každodenní starosti o své čtyřnohé partnery a společně by rádi zabojovali za naši zemi v jedinečném sportovním klání, které se koná opět po 4 letech v překrásné Normandii, 23.srpna až 7. září 2014.

3 Reprezantantům nejvíce pomohou finance na trénink a další náklady spojené s účastí (s výjimkou výdajů, které budou pokryty v rámci podpory ČJF), ale také medializace jejich účasti pro další možné získání financí. Proto jsme se rozhodli uspořádat sbírku s názvem: „Češi do Normandie“, kterou si vzala pod záštitu Česká jezdecká federace. Sbírka má několik etap, počínaje prodejem předmětů s logem sbírky, výrobou video medailonků jednotlivých disciplín, mediální podporou celé akce sedmi „Patrony“ a velkou benefiční zahradní slavností konče.

4 Jak se stát Partnerem? Partnerem se může stát jednotlivec/společnost, která poskytne finanční prostředky ve prospěch sbírky, a to buď: 1) nákupem propagačních předmětů (počítá se celková výše příspěvku, nikoli nákupu) nebo 2) přímým vložením na účet nebo 3) nákupem vstupenek na benefiční akci (počítá se celková výše příspěvku ze vstupenek – nikoli celková cena vstupenek). Jsou stanoveny 2 úrovně partnerství: 1. min vklad 5 000,- Kč Tito partneři budou zveřejněni na microsites v sekci „Partneři“, řazení: podle data vložení příspěvku 2. min vklad 30 000,- Kč Pro tyto partnery jsou vyhrazeny pozice (systém „kdo dřív přijde…) na microsites v sekci „Partneři“ a zároveň budou mít k dispozici jeden z bannerů, který se bude zobrazovat na všech stránkách microsites a budou zveřejňováni v rámci všech POS materiálů (sekce Partneři).

5 Něco málo o zakládajících společnostech

6 Mezinárodní společnost Alltech byla založena
Mezinárodní společnost Alltech byla založena v roce 1980 Dr. Pearse Lyonsem. Působí ve 128 zemích světa, kde zaměstnává více než 3000 zaměstnanců. V ČR působí od roku Cílem společnosti je péče o zdraví populace a zlepšování zdravotního stavu a užitkovosti zvířat a rostlin na základě principů přirozené výživy a vědecké inovace. Společnost Alltech se s hrdostí ujala sponzorství jezdeckého mistrovství Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014, které se bude konat v Normandii. Další informace naleznete na oficiálních stránkách mistrovství

7 Řetězec hodnot VZDĚLÁNÍ INOVACE APLIKACE ANGAŽOVANOST
(The slides that follow are based on the four pillars. I am still not sure if that was the best order, but it provided some organization)

8 Fitmin, značka výživových programů, výživových doplňků a krmiv pro koně, ale také pro psy a kočky, je klíčovou produktovou řadou vyráběného portfolia společnosti Dibaq a.s.. Fitmin je partner pro výživu – výrobky pod značkou Fitmin vznikají na základě praktických poznatků a stálých konzultací s předními odborníky na výživu. Výživářští specialisté značky vyvíjí krmiva i doplňky ve spolupráci s významnými chovateli, konzultují s nimi nové trendy a nacházejí společně nová řešení, aby byly produkty značky Fitmin vyvážené a plně vyhovovaly potřebám zvířat. Více informací naleznete na webové adrese .

9

10 Značka Fitmin se stala Alltech oficiálním partnerem Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014 v Normandii pro Českou republiku. K podpisu smlouvy došlo během X. galavečera jezdeckého sportu „Koně na Žofíně“ pořádaného března 2013.

11 Podpis smlouvy během X. galavečera na Žofíně
(zleva doprava: Ing. Petr Křivohlávek MBA, generální ředitel společnosti Dibaq a.s., Ing. Michal Hulík – generální ředitel společnosti Alltechnology C.Z.

12 POJEĎTE S NÁMI DO NORMANDIE
23. srpna – 7. září 2014 FEI World Equestrian Games TM 2014

13 Všechny oči jsou upřené na Normandii
Největší a nejdůležitější koňská událost na světě opakující se každé 4 roky. Letos se po úspěchu v Kentucky 2010 opět vrátí do Evropy.

14 Představení jednotlivých disciplín a nominací

15 SKOKY VOLTIŽ Voltiž může být absolvována jako soutěž jednotlivce nebo týmu. Jezdec musí zvládnout gymnastické prvky a choregrafii na hudbu. Kde: Zénith Arena Ustálená dvojice – jezdec/kůň musí překonat sérii překážek aniž by je shodili, v co nejkratším čase, dle stanovené souslednosti překážek. Kde: Stadion D´Ornano Plánovaná česká nominace: Klouda Lukáš Zelinka Josef Bartoňková Jana voltižní tým ČR Plánovaná česká nominace: Opatrný Aleš Zelinková Zuzana Zvára Ondřej Skřivan Jiří Patronem pro tuto disciplínu je: Herec Jiří Dvořák Patronem pro tuto disciplínu je: Herečka Kateřina Brožová

16 VYTRVALOST VOZATAJSTVÍ
Maraton pro koně. Ustálená dvojice – jezdec/kůň musí v rámci jednodenního závodu překonat 160 km. Po celé okružní trase bude několik veterinárních kontrolních zastávek. Kde: Sartilly – start Zátoka Mont St. Michel - cíl Týmy o 4 koních budou proti sobě postaveni ve 3 různých disciplínách. Drezúra a parkur budou pořádány na závodišti v Prairie. Cross-Country nebo maratón (18km) bude k vidění v Orne Valley. Plánovaná česká nominace: Nesvačil Jiří st. Nesvačil Jiří ml. Nesvačil Radek Hrouda Josef Plánovaná česká nominace: Prikrylová Magdalena Lorencová Silvie Kopecká Tereza Jadlovský Petr Terberová Helena Pflugová Pavlína Patronem pro tuto disciplínu je: KOŇSKÁ ZÁCHRANKA

17 REINING VŠESTRANNOST Jedna z nejatraktivnějších westernových disciplín. Soutěž v Reiningu bude pořádána v Exhibition Centre. Mnohem více než pouze tradici, Reining představuje obdivuhodnou ukázku série manévrů v různém tempu do muziky s „hladkými“ přechody, bez prostoru k improvizaci. Třídenní „koňský“ triatlon pro ustálenou dvojici jezdec/kůň. Drezúra a Cross-Country budou v nádherném prostředí Národního hřebčince Le Pin. Skoky budou pořádány na stadiónu D´Ornano a uzavřou soutěž. Plánovaná česká nominace: Hatla Jaroslav Maivald Martin Machovec Jiří Plánovaná česká nominace: Orel Pavel Brůček Lukáš Patronem pro tuto disciplínu je: žokej Josef Váňa st. Patronem pro tuto disciplínu je: Jana Jaěková

18 PARADREZÚRA DREZÚRA Díky očím a díky nohám svých koní se mohou zdravotně postižení jezdci účastnit jezdeckých soutěží. Tito atleti jsou rozděleni do kategorií na základě svých postižení. Dle toho je také uzpůsobené jejich vybavení. Tato soutěž se bude pořádat na závodišti v Prairie v Caen. Disciplína plná harmonie. Drezúra je základem všech ostatních disciplín. Kůň a jezdec předvádějí soubor povinných cviků i volnou disciplínu tak, že to působí jako čistá magie. Vypadá to jako by kůň uměl tančit. Tato dechberoucí disciplína bude pořáda na stadiónu D´Ornano. Plánovaná česká nominace: Anastasja Vištalová Rous Jan Patronem pro tuto disciplínu je: Vanda Hybnerová

19

20

21 Těšíme se, že nám pomůžete přenést je přes jejich překážky až k cíli.


Stáhnout ppt "Jak se dostat na Alltech FEI Světové Jezdecké Hry v Normandii 2014"

Podobné prezentace


Reklamy Google