Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Věda v Olomouci. Dr. Ing. Petr Kubečka Vědeckotechnický park Olomouc 734 265 043 Nabízené: spolupráce s Univerzitou Palackého Věda.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Věda v Olomouci. Dr. Ing. Petr Kubečka Vědeckotechnický park Olomouc 734 265 043 Nabízené: spolupráce s Univerzitou Palackého Věda."— Transkript prezentace:

1 Věda v Olomouci

2 Dr. Ing. Petr Kubečka Vědeckotechnický park Olomouc 734 265 043 petr.kubecka@vtpup.cz Nabízené: spolupráce s Univerzitou Palackého Věda v Olomouci Poptávané: partnery pro spolupráci

3 Martin Šimo Vědeckotechnický park Olomouc 739 329 981 martin.simo@vtpup.cz Nabízené: pronájem laboratorních a kancelářských prostor grantové a dotační projekty VTP UP Akademie Poptávané: partnery pro spolupráci

4 Jana Bosáková CzechInvest Olomouc 724 591 667 jana.bosakova@czechinvest.org Nabízené: investiční pobídky, podpora investorů, rozvoj klastrů, rozvoj průmyslových zón podpora malých a středních podniků, rozvoj dodavatelů, podpora akviz (CzechLink) rozvoj lidských zdrojů, rozvoj výzkumu a vývoje Poptávané:

5 Mgr. Pavel Tuček, Ph.D. Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů Olomouc 585 634 521 pavel.tucek@upol.cz Nabízené: vývoj high-tech technologií do medicínské, průmyslové a environmentální praxe výzkum v oblasti nanočástic oxidu kovů pro katalytické a magnetické aplikace, uhlíkatých nanostruktur, nanočástic kovů pro antimikrobiální technologie a technologie čištění vody, koordinační chemie, fotoniky, nové přístrojové techniky v optice a analytické chemii Poptávané:

6 Libor Hájek Centrum regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum Olomouc 585 634 896 libor.hajek@upol.cz Nabízené: proteinová biotechnologie, chemická biologie a genetika nové materiály a metody šlechtění rostlin, rostlinné biotechnologief fytofarma, genetické zdroje zelenin, léčivých, aromatických a kořeninových rostlin Poptávané:

7 Mgr. Jiří Horáček, Ph.D. AGRITEC, výzkum, šlechtění a služby, s.r.o. Šumperk 583 382 127 horacek@agritec.cz Nabízené: rostlinné biotechnologie, genetické transformace, biochemická a molekulární analytika integrovaná ochrana rostlin, prodej agrochemikálií, registrační pokusy, poradenství pro farmáře i šlechtitele; semenářství, identifikace odrůd, prodej osiv luskovin a technických plodin Poptávané: spolupráce v aplikovaném výzkumu rostlinných biotechnologií, ochrany rostlin, semenářství spolupráce při tvorbě konstruktů s užitečnými geny pro transformaci hrachu a lnu

8 RNDr. Jan Krejčí, PhD. BVT Technologies, a.s. Brno 731 119 040 jan.krejci@bvt.cz Nabízené: elektrochemické senzory, biosenzory s imobillizovanými enzymy, vyhodnocovací zařízení; vlastní výroba a vývoj, i na zakázku Poptávané: Zákazníky pro nasazení senzorů v různých odvětvích. Zákazníky pro společný vývoj spec. senzorů a jejich aplikací

9 Zbyněk Bárta BC-CHEMSERVIS, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm 602 51 90 41 barta@ebac.cz Nabízené: chemikálie pro UV, UHPLC, GC-MS, residuální analýzy, analýzy PCB a delorů, elektroniku, a obecné laboratorní aplikace. Volná rektifikační kapacita. Poptávané: Dodavatele základních chemických materiálů.

10 Ing. Stanislav Eminger, CSc. EMPLA, s.r.o. Hradec Králové 495 218 875 office@empla.cz Nabízené: Poptávané:

11 Zuzana Matušková Chemila, spol. s r.o Hodonín 518 340 919 zuzana.matuskova@chemilia.cz Nabízené: Poptávané:

12 Ing. Vojtěch Grecman Havel Composites CZ s.r.o. Přáslavice 724 634 662 grecmanv@havel-composites.com Nabízené: Poptávané:

13 MVDr. Tomáš Obr INVOS, spol. s r.o. Svárov 737 206 098 obr@invos.cz Nabízené: Výroba speciálních plastových fólií (vysoce bariérové, bariérové se směrovým efektem, biofólie, speciální konfekce, 5 vrstvá ( 2014- 9vrstvá) Flexotisk modifikovaný pro nanášení aktivních látek (aktivní fólie, funkční obaly) Poptávané: Akademiky pro společné projekty

14 Ing. Karel Plotěný ASIO, spol. s r.o. Brno 602 780 294 ploteny@asio.cz Nabízené: Výroba prototypů a poloprovozů Výroba zařízení z plastů a nerezi a dodávky technologických celků Čištění odpadních vod Poptávané: Zajímavé technologie na čištění vody a vzduchu pro možnost rozšíření portfolia dodávek Zajímavé výzkumné projekty

15 Petra Auterská ODOUR,s.r.o. Černošice 602 176 710 info@odour.cz Nabízené: měření pachových látek a expertízy spojené s touto problematikou dodávky technologií na eliminaci VOC a pachových látek (biofiltry, studená plasma) dodávky pachových ohradníků odrazujících divokou zvěř od vstupu na silnice, do polí, zahrádek apod. Poptávané: zajímavé partnery a kvalitní projektanty

16 Luboš Sabo Sabo Innovation Uničov lubos@saboinnovation.cz Nabízené: Poptávané:

17 prof. RNDr. Vladimír Král, CSc. Zentiva, k.s. Praha vladimir.kral@zentiva.cz Nabízené: Poptávané:

18 Ing. Peter Stuchlík, CSc. Korchem s.r.o Blučina 777 308 925 stuchlik@korchem.cz Nabízené: průmyslové ekologické antikorozní prostředky Poptávané: spolupráci v oblasti analytických metod a nano materiálů

19 David Novotný LITOLAB s.r.o Litovel 602 553 277 novotny@litolab.cz Nabízené: dodávky laboratorních potřeb a chemikálií základní a speciální chemické analýzy Poptávané: partnery pro spolupráci

20 Prof. RNDr. Juraj Ševčík Ph.D Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů - Katedra analytické chemie Olomouc 585 634 416 juraj.sevcik@upol.cz Nabízené: Poptávané:

21 Prof. Ing. Lubomír Lapčík CSc. Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů – Katedra fyzikální chemie Olomouc 585 634 420 lubomir.lapcik@upol.cz Nabízené: Kompletní technické, výpočetní, programové a laboratorní zázemí z hlediska syntézy, fyzikálně- chemické charakterizace a modelování struktury materiálů na makro/mikro/nano úrovni Kovové nanomateriály – syntéza nanoma-teriálů na bázi železa, oxidů železa, stříbra, mědi a zlata, jejich aplikace na různé typy povrchů a substrátů Poptávané:

22 Doc. RNDr. Libor Machala Ph.D. Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů – Oddělení nanokrystalické oxidy Olomouc 585 634 959 libor.machala@upol.cz Nabízené: Magnetické nanočástice – imobilizace a magnetická separace biologicky aktivních látek (proteiny,enzymy, cytokininy, protilátky, antigeny aj.), biomedicínské aplikace Zakázková měření - charakterizace pevnolátkových materiálů z hlediska prvkového složení, krystalové struktury, velikosti a morfologie částic, specifické plochy povrchu, magnetického chování Poptávané:

23 Mgr. Jan Filip, Ph.D. Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů – Oddělení nanokrystalické oxidy Olomouc 585 634 958 jan.filip@upol.cz Nabízené: spektroskopické a RTG metody projekt Nanobiowat Poptávané:

24 Doc. RNDr. Vladimír Kryštof, Ph.D. Centrum regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum - Laboratoř růstových regulátorů Olomouc 585 634 854 vladimir.krystof@upol.cz Nabízené: Poptávané:

25 Ing. Radoslav Koprna, Ph.D. Centrum regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum - Oddělení chemické biologie a genetiky Olomouc 585 634 945 radoslav.koprna@upol.cz Nabízené: polní pokusnictví a šlechtění rostlin s přidanou hodnotou, výzkum fyziologie rostlin na hormonální úrovni, ověření růstových regulátorů a stimulátorů základě polních experimentů, nádobových pokusů a obsahu fytohormonů Poptávané: vývoj a testování látek pro speciální použití v rostlinné výrobě (hnojiva, stimulátory) spolupráce s agrochemickými firmami v oblasti zlepšení odolnosti proti abiotickým stresům rostlin pomocí stimulátorů spolupráce s firmami zabývajícími se vývojem a testováním listových hnojiv

26 Mgr. Jiří Grúz, Ph.D. Centrum regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum - Oddělení chemické biologie a genetiky Olomouc 585 632 173 jiri.gruz@upol.cz Nabízené: testování antioxidační kapacity - ORAC analýza Poptávané:

27 Mgr. Lukáš Spíchal, Ph.D. Centrum regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum - Oddělení chemické biologie a genetiky Olomouc 585 634 855 lukas.spichal@upol.cz Nabízené: Poptávané:


Stáhnout ppt "Věda v Olomouci. Dr. Ing. Petr Kubečka Vědeckotechnický park Olomouc 734 265 043 Nabízené: spolupráce s Univerzitou Palackého Věda."

Podobné prezentace


Reklamy Google