Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Obec Zašová pro občany Chcete snížit náklady na domácnost? Obec Zašová pod záštitou Mikroregionu Valašskomeziříčsko – Kelečsko pro Vás zajistilo příležitost.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Obec Zašová pro občany Chcete snížit náklady na domácnost? Obec Zašová pod záštitou Mikroregionu Valašskomeziříčsko – Kelečsko pro Vás zajistilo příležitost."— Transkript prezentace:

1 Obec Zašová pro občany Chcete snížit náklady na domácnost? Obec Zašová pod záštitou Mikroregionu Valašskomeziříčsko – Kelečsko pro Vás zajistilo příležitost snížit náklady domácností na elektrickou energii a zemní plyn. Tuto službu máte zcela zdarma. Podklady potřebné pro zařazení do e-Aukce  Kopie smlouvy včetně případných dodatků a všeobecných podmínek (Elektřina/Zemní plyn)  Kopie ročního vyúčtování (Elektřina/Zemní plyn)  Podepsaná smlouva mezi eCENTRE a klientem Způsob předání podkladů  osobně na kontaktním místě (kopie dokumentů v tištěné podobě) Harmonogram a termíny pro zařazení do e-Aukce: V průběhu měsíce září: V průběhu měsíce října: Pondělí 23. září 2013 Čtvrtek 3. října 2013 Čtvrtek 26. září 2013 Pondělí 30.září 2013 Od 23. září 2013 do 10. října 2013 bude probíhat sběr podkladů od domácností a také tato nabídka platí za stejných podmínek pro komerční sektor /od malého živnostníka až po velké firmy/. Smlouvy uzavřené do konce září budou zařazeny do říjnové aukce a smlouvy uzavřené v průběhu měsíce října budou řazeny do aukce listopadové. O přesném termínu e-Aukce budou občané informováni emailem, na webových stránkách Obce Zašová www.zasova.cz a na webových stránkách www.ecentre.cz. www.ecentre.cz V listopadu a prosinci 2013 budou na kontaktním místě pro občany připraveny k podpisu smlouvy s vítězným dodavatelem. Změnu dodavatele zajišťuje eCENTRE ve spolupráci s vítězným dodavatelem. Poskytovatel služby Organizátor –Aukce www.ecentre.cz Provoz kontaktního místa Obecní úřad Zašová Zašová čp. 36 zasedací místnost č. 23 v 1. patře Od 23.09.2013 do 10.10.2013 Každé pondělí a čtvrtek 10.00 – 17.00 hod. V případě jakýchkoliv dotazů, prosím, Kontaktujte: Kontaktní osoba: Vladimír Výchopeň Tel: 774 525 898 vladimir.vychopen@ecentre.cz Kontaktní místo: Obecní úřad Zašová, č.p. 36, zasedací místnost č. 23 v 1. patře.

2 Obec Zašová pro občany Chcete snížit náklady na domácnost? Obec Zašová pod záštitou Mikroregionu Valašskomeziříčsko – Kelečsko pro Vás zajistilo příležitost snížit náklady domácností na elektrickou energii a zemní plyn. Tuto službu máte zcela zdarma. Snižme společně náklady na energie pro naše domácnosti. Jen pár kroků k úsporám... 1.krok 2.krok 3.krok 4.krok 5.krok 6.krok 7.krok Na kontaktním místě podepíšete smlouvu s eCENTRE a předáte potřebné podklady eCENTRE sesbírá podklady od všech domácností a sdruží poptávku do e-Aukce Po té osloví široké portfolio dodavatelů – zajištěná férová soutěž Poskytovatel služby porovná Vaše dosavadní ceny s cenou vzešlou z e-Aukce Je li cena z e-Aukce nižší než Vaše stávající cena, eCENTRE zajistí podpis smlouvy mezi Vámi a vítězným dodavatelem. Máte tak zajištěn 100% administrativní servis Z čeho se skládají Vaše platby a co je možné vysoutěžit? Zjednodušeně můžeme říct, že platby za energie, které hradíte, se skládají z těchto částí: Regulovaná složka – především cena za distribuci energie(elektřiny či zemního plynu) která je každoročně pevně stanovena Energetickým regulačním úřadem a nelze ji tudíž soutěžit. Neregulovaná složka – výši této části si dodavatelé stanovují sami, a tudíž lze soutěžit v e-Aukci. Neregulovaná složka u elektřiny: Jedná se o cenu za silovou elektřinu (tedy skutečně dodanou do Vašich zásuvek) v kWh a dále Pevnou cenu za měsíc (poplatek za činnost dodavatele, např. za tvorbu vyúčtování, evidenci, apd.) V e-Aukci soutěžíme neregulovanou část, tedy silovou elektřinu. Je tvořena cca. 40% z celkové platby. Neregulovaná složka u zemního plynu: Jedná se o cenu za samostatnou potřebu zemního plynu včetně stálého měsíčního poplatku. V e-Aukci soutěžíme neregulovanou část. Tato tvoří až 80% z celkové platby. Kontaktní místo: Obecní úřad Zašová, č.p. 36, zasedací místnost č. 23 v 1. patře. Poskytovatel služby Organizátor –Aukce www.ecentre.cz Provoz kontaktního místa Obecní úřad Zašová Zašová 36 zasedací místnost č. 23. v 1. patře Od 23.09.2013 do 10.10.2013 Každé pondělí a čtvrtek od 10.00 do 17.00 hod. V případě jakýchkoliv dotazů, prosím, kontaktujte níže uvedenou kontaktní osobu. Kontaktní osoba: Vladimír výchopeň Tel.: 774 525 898 vladimir.vychopen@ecentre.cz


Stáhnout ppt "Obec Zašová pro občany Chcete snížit náklady na domácnost? Obec Zašová pod záštitou Mikroregionu Valašskomeziříčsko – Kelečsko pro Vás zajistilo příležitost."

Podobné prezentace


Reklamy Google