Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Program Beko Baby Care v pračkách BEKO. Co je Beko Baby Care program?? Program Beko Baby Care byl speciálně vytvořen především pro hygienické praní dětského.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Program Beko Baby Care v pračkách BEKO. Co je Beko Baby Care program?? Program Beko Baby Care byl speciálně vytvořen především pro hygienické praní dětského."— Transkript prezentace:

1 Program Beko Baby Care v pračkách BEKO

2 Co je Beko Baby Care program?? Program Beko Baby Care byl speciálně vytvořen především pro hygienické praní dětského oblečení a oblečení alergiků. Díky intenzivnímu a déletrvajícímu praní při vysoké teplotě a extra máchání program ničí bakterie a poskytuje vynikající výsledky. Extra máchání navíc zajistí dokonalé odstranění zbytků pracích prášků, které jsou jednou z nejčastějších příčin kožní alergie. Kromě toho jsou některé modely vybaveny speciálním programem Self Clean, během kterého se čistí vnitřek pračky. To eliminuje proces množení bakterií.

3 Můžeme vyzdvihnout čtyři hlavní výhody programu Beko Baby Care (ve srovnání se standardním programem pro bavlnu): • Vyšší teploty při praní • Intenzita praní • Citlivá detekce tvorby pěny • Intenzivní máchání Výhody programu Beko Baby Care

4 přínos pro zákazníka: - Důkladné odstranění bakterií - Lepší využití pracího prášku 1.Vyšší teplota při praní přínos pro zákazníka : - Dokonalé odstranění bakterií a choroboplodných zárodků - Záruka dokonalého výsledku i při praní na 30°C 2.Intenzita praní standardní program BavlnaBeko Baby Care program teplota vodyvoda se ohřívá na 60 st.C stabilní teplota vody po celou dobu praní standardní program BavlnaBeko Baby Care program intenzita praní standardní intenzivní Výhody programu Beko Baby Care

5 přínos pro zákazníka: - Při použití příliš velkého množství pracího prostředku, pračka máchání automaticky prodlouží na vypláchnutí přebytku. Výhody programu Beko Baby Care 3.Citlivá detekce tvorby pěny přínos pro zákazníka: Záruka dokonalého vypláchnutí pracího prášku, který je nejčastější příčinou alergie a podráždění kůže, zejména u dětí. 4.Intenzivní máchání standardní program BavlnaBeko Baby Care program systém eliminace pěny aktivní standardní program BavlnaBeko Baby Care program počet máchání 3 4

6 V pračkách BEKO je program Beko Baby Care dostupný v širokém rozsahu teplot od 30°C až do 90°C. Možnost volby teploty!! Proto praní prádla pro děti, které vyžaduje zvláštní zacházení, již není s rizikem zničení tkanin při vysoké teplotě. Perfektní výsledky pracího programu Beko Baby Care jsou zajištěny již při 30°C.

7


Stáhnout ppt "Program Beko Baby Care v pračkách BEKO. Co je Beko Baby Care program?? Program Beko Baby Care byl speciálně vytvořen především pro hygienické praní dětského."

Podobné prezentace


Reklamy Google