Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Evropská hospodářská komise (EHK) evropská regionální kancelář.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Evropská hospodářská komise (EHK) evropská regionální kancelář."— Transkript prezentace:

1 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Evropská hospodářská komise (EHK) evropská regionální kancelář Programu ONS pro životní prostředí (UNEP) Institut OSN pro vzdělávání a výzkum (UNITAR) Kompenzační komise OSN (UNCC) Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) Mezinárodní organizace duševního vlastnictví (WIPO) Mezinárodní organizace práce (ILO) Mezinárodní strategie OSN pro omezování důsledků katastrof (ISDR) Mezinárodní telekomunikační unie (ITU) Program OSN pro boj s HIV/AIDS (UNAIDS) Světová zdravotnická organizace (WHO) Úřad vysoké komisařky OSN pro lidská práva (OHCHR) Úřad vysokého komisaře pro uprchlíky (UNHCR) Úřadovna OSN v Ženevě (UNOG) Vysoký komisař OSN pro uprchlíky (UNHCR) Výzkumný ústav OSN pro sociální rozvoj (UNRISD) ženevská kancelář Úřadu pro koordinaci humanitární činnosti (OCHA) Evropská organizace pro jaderný výzkum (CERN) Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) Světová obchodní organizace (WTO)

2 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Evropská hospodářská komise (EHK) evropská regionální kancelář Programu ONS pro životní prostředí (UNEP) Institut OSN pro vzdělávání a výzkum (UNITAR) Kompenzační komise OSN (UNCC) Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) Mezinárodní organizace duševního vlastnictví (WIPO) Mezinárodní organizace práce (ILO) Mezinárodní strategie OSN pro omezování důsledků katastrof (ISDR) Mezinárodní telekomunikační unie (ITU) Program OSN pro boj s HIV/AIDS (UNAIDS) Světová zdravotnická organizace (WHO) Úřad vysoké komisařky OSN pro lidská práva (OHCHR) Úřad vysokého komisaře pro uprchlíky (UNHCR) Úřadovna OSN v Ženevě (UNOG) Vysoký komisař OSN pro uprchlíky (UNHCR) Výzkumný ústav OSN pro sociální rozvoj (UNRISD) ženevská kancelář Úřadu pro koordinaci humanitární činnosti (OCHA) Evropská organizace pro jaderný výzkum (CERN) Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) Světová obchodní organizace (WTO)

3 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Úřadovna OSN v Ženevě (UNOG) Ročně utratí 88 mil. USD. 1.doprava, skladování a poštovní služby26 mil. USD 2.výstavba, údržba a správa budov13 mil. USD 3.manažerské a administrativní služby13 mil. USD 4.inženýrské a technologické služby a výzkum 9 mil. USD 5.informační a telekomunikační technologie 5 mil. USD

4 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Evropská hospodářská komise (EHK) evropská regionální kancelář Programu ONS pro životní prostředí (UNEP) Institut OSN pro vzdělávání a výzkum (UNITAR) Kompenzační komise OSN (UNCC) Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) Mezinárodní organizace duševního vlastnictví (WIPO) Mezinárodní organizace práce (ILO) Mezinárodní strategie OSN pro omezování důsledků katastrof (ISDR) Mezinárodní telekomunikační unie (ITU) Program OSN pro boj s HIV/AIDS (UNAIDS) Světová zdravotnická organizace (WHO) Úřad vysoké komisařky OSN pro lidská práva (OHCHR) Úřad vysokého komisaře pro uprchlíky (UNHCR) Úřadovna OSN v Ženevě (UNOG) Vysoký komisař OSN pro uprchlíky (UNHCR) Výzkumný ústav OSN pro sociální rozvoj (UNRISD) ženevská kancelář Úřadu pro koordinaci humanitární činnosti (OCHA) Evropská organizace pro jaderný výzkum (CERN) Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) Světová obchodní organizace (WTO)

5 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Mezinárodní organizace duševního vlastnictví (WIPO) Ročně utratí 127 mil. USD. 1.výstavba, údržba a správa budov44 mil. USD 2.inženýrské a technologické služby a výzkum35 mil. USD 3.design, grafika, redakční služby23 mil. USD 4.manažerské a administrativní služby 7 mil. USD 5.bezpečnostní služby 4 mil. USD Mezinárodní organizace práce (ILO) Ročně utratí 116 mil. USD. 1.výstavba, údržba a správa budov26 mil. USD 2.implementační a komunální služby20 mil. USD 3.manažerské a administrativní služby 17 mil. USD 4.inženýrské a technologické služby a výzkum 15 mil. USD 5.vzdělávání a školení zaměstnanců 13 mil. USD

6 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Světová zdravotnická organizace (WHO) Ročně utratí 690 mil. USD. 1.posilování zdravotnických kapacit169 mil. USD 2.workshopy, překlady, zprávy126 mil. USD 3.zpráva finančních prostředků110 mil. USD 4.pronájem budov, bezpečnostní služby102 mil. USD 5.farmaceutika 71 mil. USD Vysoký komisař OSN pro uprchlíky (UNHCR) Ročně utratí 562 mil. USD. 1.sportovní a rekreační vybavení43 mil. USD 2.zdravotnické přístroje21 mil. USD 3.domácí spotřebiče, elektrické přístroje18 mil. USD 4.výstavba, údržba a správa budov17 mil. USD 5.zavazadla, hygienické potřeby16 mil. USD

7 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Evropská hospodářská komise (EHK) evropská regionální kancelář Programu ONS pro životní prostředí (UNEP) Institut OSN pro vzdělávání a výzkum (UNITAR) Kompenzační komise OSN (UNCC) Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) Mezinárodní organizace duševního vlastnictví (WIPO) Mezinárodní organizace práce (ILO) Mezinárodní strategie OSN pro omezování důsledků katastrof (ISDR) Mezinárodní telekomunikační unie (ITU) Program OSN pro boj s HIV/AIDS (UNAIDS) Světová zdravotnická organizace (WHO) Úřad vysoké komisařky OSN pro lidská práva (OHCHR) Úřad vysokého komisaře pro uprchlíky (UNHCR) Úřadovna OSN v Ženevě (UNOG) Vysoký komisař OSN pro uprchlíky (UNHCR) Výzkumný ústav OSN pro sociální rozvoj (UNRISD) ženevská kancelář Úřadu pro koordinaci humanitární činnosti (OCHA) Evropská organizace pro jaderný výzkum (CERN) Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) Světová obchodní organizace (WTO)

8 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Evropská organizace pro jaderný výzkum (CERN) Ročně utratí 483 mil. USD. 1.elektrikářské inženýrství a energetika99 mil. USD 2.servisní služby68 mil. USD 3.fototechnika, publikace, vozidla, nábytek, nářadí66 mil. USD 4.stavební inženýrství36 mil. USD 5.informační a telekomunikační technologie34 mil. USD

9 Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Proaktivní přístup Sledujte vypisované zakázky. Zaregistrujte se u organizací podle jejich zaměření a potřeb, na United Nations Global Market Place a nechte si zasílat e-mailové notifikace o nově otevřených zakázkách. Důslednost Studujte pečlivě zveřejněné dokumenty a požadavky na zakázku. Ptejte se na nejasnosti. Striktně dodržujte kritéria a termíny. Komunikace Vždy odpovězte, pokud vás některá z organizací osloví. Udržíte se tak na „aktivním“ listu. Základním předpokladem je jazyková vybavenost zájemců o zakázky. Nepostradatelná je zpětná vazba, pozitivní i negativní.


Stáhnout ppt "Stálá mise České republiky při Úřadovně OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě Evropská hospodářská komise (EHK) evropská regionální kancelář."

Podobné prezentace


Reklamy Google