Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

 Ukloňte se před Hlavním priestem v Giran Temple (v Giran Castle Town ;) )  /socialbow  Asi 3x.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: " Ukloňte se před Hlavním priestem v Giran Temple (v Giran Castle Town ;) )  /socialbow  Asi 3x."— Transkript prezentace:

1

2  Ukloňte se před Hlavním priestem v Giran Temple (v Giran Castle Town ;) )  /socialbow  Asi 3x

3  Jděte na Talking Island Viliige.  Tam sundejte požadovaný item  Dejte ho do Warehouse (WH), do obyčejnýho  Pak to vyndejte  A nasaďte .

4  Portněte se do Ivory Tower.  Sedněte si do kruhu a 5 mintu seĎte v kruhu   Potom si sotupněte a Protáhněte se /socialwait

5  Jděte zase do Talikng Island Villige.  Zabijte Elpy (před branou).  Pak sundejte požadovaný item , a pak zase nasaďte.

6  Jděte k Orc Viliige.  Portněte se k Cave of Trial  Vyhoďte zbraň ze skály.  Pak ji seberte.

7  Jděte do Dwarven Villige.  Jděte někam k vodě.  Hoďte zbraň do vody,  Sedněte si a mějte kurzor na itemu.  Tak za 1-2 minuty ho běžte sebrat.

8  Jděte do Giran Castle town.  Běžte někam, kde nikdo není, ale furt v giranu!  Pak hoďte zbran na zem  A pak rychle vemte.

9  Pak jděte do Giranu.  Poklikejte na enchant, ale dejte Cancle.  Pak dejte věc z vás dolu (jako abyste ho neměli na sobě)  A nyní použijte normálně enchant!

10  Toto všecko je na 80% kravina.  Je to na vlastní nebezpečí.  Kdo to skusí a nepovede se mu to, tak ať se na mě neobrací.  Je to z http://www.youtube.c om/watch?v=scpXgU9 eF_E&feature=related http://www.youtube.c om/watch?v=scpXgU9 eF_E&feature=related  Neručím za 100% povedení.  Griffena http://www.Lineageii.we bgarden.cz


Stáhnout ppt " Ukloňte se před Hlavním priestem v Giran Temple (v Giran Castle Town ;) )  /socialbow  Asi 3x."

Podobné prezentace


Reklamy Google