Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Professional Component Services Vyhledání * Zprostředkování * Logistika * Distribuce * Integrace.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Professional Component Services Vyhledání * Zprostředkování * Logistika * Distribuce * Integrace."— Transkript prezentace:

1 Professional Component Services Vyhledání * Zprostředkování * Logistika * Distribuce * Integrace

2 Základní údaje o společnosti Založeno: Založeno: 2006 Počet zaměstnanců: Počet zaměstnanců:17 Certifikace: Certifikace:ISO 9001:2008 Hlavní činnosti: o Dodávky dílů: o Dodávky dílů: Elektromechanické, elektronické díly, logistika zásobování, JIT, VMI, předvýrobní montáže. o Distribuce DELTA: o Distribuce DELTA: Automatizace, fotovoltaika, LED osvětlení.

3 Kvalita Certifikovaná společnost ISO 9001:2008. Centralizovaný interní IT systém. Pravidelné inovační schůzky s dodavateli. Procesní inspekce. Zlepšovací procesy. Konstruktivní management. Vysoký standard výkonnosti dodávek.

4 Nabízíme Komponenty pro rozvaděče a kabelové svazky VN měniče kmitočtu Průmyslová automatizace Fotovoltaika LED osvětlení Služby v zásobování Just in Time

5 Komponenty pro rozvaděče a kabelové svazky Konektory, terminály: Konektory, terminály: komplexní sortiment pro ruční i strojní zpracování. Kabely, konfekce: Kabely, konfekce: stahovací pásky, smršťovací bužírky, spojky, kabely, vodiče. Kabelové ochrany: Kabelové ochrany: ochranné hadice, spojky, T-kusy, průchodky, opřádání svazků.

6 VN měniče kmitočtu VN měniče kmitočtu Typová řada MVD 1000. Pro všechny aplikace řízení motoru. Spolehlivé řízení pohonu s proměnnou rychlostí. Snížení spotřeby energie a emisí CO 2. Vyšší produktivita.

7 Průmyslová automatizace Frekvenční měniče, pohony a serva, řídicí systémy, panely operátora, napájecí zdroje a další.

8 Fotovoltaika Solární invertory, solární panely, příslušenství: o monitoring, o propojovací kabely, o konektory atd.

9 LED osvětlení Veřejné LED osvětlení: o nízkopříkonová svítidla, o veřejné LED osvětlení 90W – 150W, o solární veřejné LED osvětlení. Stropní a zabudovatelná svítidla. o Náhrada za vysokotlaké výbojky a výkonné halogeny, o závěsné, vestavné i podhledové. LED žárovky a trubice o Úspora elektrické energie >80%, o LED žárovky 4W a 7W - náhrada klasické žárovky se závitem E27, o 5W LED zdroje MR16 a GU10, o LED trubice – přímá náhrada zářivkové trubice.

10 Služby v zásobování JIT Zefektivnění dodavatelského řetězce, vyhledání komponentů, vytvoření pojistných skladů, redukce skladových zásob, redukce počtu dodavatelů, přímé zásobování KANBAN / DAILY BOX.

11 2 000 skladových lokací. Zkušený tým pracovníků v oblasti vyhledávání dílů. Moderní EDI, VMI systémy dodávek k zákazníkům. Elektro-mechanické /elektronické díly, komplexní sortiment komponentů pro průmyslovou výrobu – automatizace, příprava kitů a výrobních podsestav, možnost využití výrobních kapacit. Služby v zásobování JIT

12 Klíčová partnerství Delta Electronics Tyco / AMP / Electronics Deutsch Harting Weidmuller Ilme Wago Delphi Packard Schlemmer Siemens Duratech Sporlan Amphenol TRW Huber & Suhner + více než 150 aktivních dodavatelů

13 Profil oblasti zákazníků

14 Ocenění Wujiang 11/2011, nejprogresivnější obchodní partner roku

15 Kontakty Kde nás najdete: Havlíčkova 822, 280 02 Kolín 4. Kontaktujte nás na: e-mailu: info@profcom.cz telefonu: 00420-311-240 058 Navštivte naše webové stránky: www.profcom.cz eshop.profcom.cz

16 Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Stáhnout ppt "Professional Component Services Vyhledání * Zprostředkování * Logistika * Distribuce * Integrace."

Podobné prezentace


Reklamy Google