Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HONOLULU - HARBOUR HONOLULU - AIRPORT Toto mezinárodní letiště má 4 přistávací fráhy a 3 odbavovací haly.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HONOLULU - HARBOUR HONOLULU - AIRPORT Toto mezinárodní letiště má 4 přistávací fráhy a 3 odbavovací haly."— Transkript prezentace:

1

2

3

4 HONOLULU - HARBOUR HONOLULU - AIRPORT Toto mezinárodní letiště má 4 přistávací fráhy a 3 odbavovací haly.

5 HONOLULU je hlavní a největší město Havaje, státu USA. Název města pochází z domorodého jazyka, kde honolulu znamená zátoka mušlí. Město leží na ostrově Oahu.

6 IOLANI PALACE - HONOLULU Liliuokalani byla v letech 1891-1893 poslední královnou Havajských ostrovů. Tento palác byl jejím posledním sídlem. Je přístupný veřejnosti.

7 ROYAL GUARD Divadélko pro turisty – královská garda. Jako bezpečnostní agentura je majetkem nějakého penzionovaného policisty.

8 KAMEHAMEHA THE GREAT Kamehameha Veliký dobyl Havajské ostrovy a formálně založil království Hawaii.

9 LAIE MORMON TEMPLE Laie Havaj chrám je chrám Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů a nachází se na severovýchodním pobřeží havajského ostrova Oahu. Je postaven na malém kopci asi půl kilometru od Tichého oceánu ve městě Laie, 35 mil (56 km) od Honolulu.

10 HONOLULU CENTER TOWERALOHA TOWER Hawaiian Center je nejvyšší budovou na Hawaii,finančním a administrativním centrem. Dominanta města, která vítá na Hawai. Něco jako Socha svobody.

11 ROYAL HAWAIIAN HOTEL - OAHU Jeden z místních luxusních hotelů.

12 DIAMOND HEAD Vlevo je vidět jedna z četných, dnes už vyhaslých sopek

13 HILTON VILLAGE Další ubytování turistů s veškerým komfortem.

14 HILTON LAGOON Tohle patří také k tomu hotelu.

15 WAIKIKI BEACH - OAHU Prý jedna z nejznámějších pláží na světě.

16 A socha Elvise.

17 Místní folklór.

18 HAWAIIAN ART a umění

19 DOLE PLANTATION - OAHU Další turistická atrakce - Ananas zahradní bludiště byla postaveno z havajských 11.400 rostlin.. Návštěvníci si zde mohou praktikovat své "znalosti navigace", Můžou se ale i ztratit.Bludiště má plochu 2 akry (asi 0,8 ha) a nabízí 1,7 mil. možností cest. To obvykle trvá 15 až 30 minut.

20 ILIKAI HOTEL - OAHU Ubytování je opravdu možné si vybrat.

21 KILAUEA VOLCANO Tak tady ta sopka zřejmě ještě vyhaslá asi nebude !

22 KANAPALI BEACH - MAUI Zlaté písky, kam až oko dohlédne.. Modrý oceán s ostrovy Lana'i a Moloka'i v dálce.Pastelové barvy nebe….

23 FLEMING BEACH - MAUI Havajský ostrov Maui má z celého souostroví nejvíce pláží, velký počet slunečních dnů umožňuje koupání v létě i zimě.

24 VIEWS OF MAUI Rostlinstvo ostrova

25 KAPALUA BAY - MAUI Luxus, vše slouží potřebám turistů. Kapalua Bay je jedním z mála míst, kde můžete mít opravdu vše.

26 IAO VALLEY - MAUI Iao Valley je údolí na západním Maui. Vzhledem k jeho přírodním krásám, bujné vegetaci i historickému významu se stalo populární turistickou lokalitou.

27 TURQUOISE LAGOON MAUI Tyrkysové laguny

28 SHIPMAN HOUSE - HILO Také ubytování. Obrovské komfortní pokoje s internetem zdarma. Vynikající snídaně formou bufetu s čerstvým tropickým ovocem. Pro našeho obyčejného DIKa nedostupné.

29 RAINBOW FALLS - HILO Vodopády Rainbow Falls leží na řece Wailuku, nejdelší řece (26 mil) na Havaji. Nejsou největší, ale nejlépe přístupně. V jeskyni pod vodopádem prý sídlila krásná bohyně Hina,

30 THE HAWAIIAN COURT A opět – divadlo domorodců pro turisty.

31 ORIENTAL GARDEN - MAUI Orientální zahrady

32

33

34 P@ul@ - conp3 http://www.slideshare.net/conp3 Tak jen podívat a neplač moc !


Stáhnout ppt "HONOLULU - HARBOUR HONOLULU - AIRPORT Toto mezinárodní letiště má 4 přistávací fráhy a 3 odbavovací haly."

Podobné prezentace


Reklamy Google