Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kosmické rovnice Zákon je jen jeden Pravda je jen jedna Půst je jen jeden.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kosmické rovnice Zákon je jen jeden Pravda je jen jedna Půst je jen jeden."— Transkript prezentace:

1

2 Kosmické rovnice

3 Zákon je jen jeden Pravda je jen jedna Půst je jen jeden

4 1 x = 9 12 x = x = x = x = x = x = x = x = x = 9 12 x = x = x = x = x = x = x = x =

5 9 x = x = x = x = x = x = x = x = x = x = x = x = x = x = x = x =

6 1 x = x = x = x = x = x = x = x = x 9 +10= x = x = x = x = x = x = x = x = x 9 +10=

7 1 x 1 = 1 11 x 11 = x 111 = x 1111 = x = x = x = x = x = x 1 = 1 11 x 11 = x 111 = x 1111 = x = x = x = x = x = Krásňoučké, že? A pome!…. Krásňoučké, že? A pome!….

8 1 x 1 = 1 11 x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = 1 11 x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = x 1 = Geniální? Ne! Přirozené......;) Geniální? Ne! Přirozené......;)

9 Je holým nesmyslem bojovat o místo pro svou plachetnici na malém jezírku, když jen o kousek dál je moře... Je holým nesmyslem bojovat o místo pro svou plachetnici na malém jezírku, když jen o kousek dál je moře...

10 Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod. Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod.

11 Většina lidí zemře na následky užívání léků, ne na svou nemoc. Většina lidí zemře na následky užívání léků, ne na svou nemoc.

12 Nedopusť, aby si Tvoje mozkové závity někdo omotal kolem svého prstu Nedopusť, aby si Tvoje mozkové závity někdo omotal kolem svého prstu

13 Někteří lidé zůstanou inteligentní, přestože navštěvovali školy Někteří lidé zůstanou inteligentní, přestože navštěvovali školy

14 Vědomou intoxikaci jedy, nazýváme s morbidním humorem léky. Vědomou intoxikaci jedy, nazýváme s morbidním humorem léky.

15 Povinná školní docházka je nejlepší cesta k zotročení společnosti. Povinná školní docházka je nejlepší cesta k zotročení společnosti.

16 Věda má zrcadlit skutečnost, ne mýty vytvářené k podpoře kontrolního systému. Věda má zrcadlit skutečnost, ne mýty vytvářené k podpoře kontrolního systému.

17 My všichni žijeme v moři energie, kde myšlenky prostupují skrz každého a skrz vše. My všichni žijeme v moři energie, kde myšlenky prostupují skrz každého a skrz vše.

18 Věř, že první den půstu je semínkem, ze kterého jistě vyroste krásný a košatý strom, v jehož stínu si jednou krásně odpočineš.... Věř, že první den půstu je semínkem, ze kterého jistě vyroste krásný a košatý strom, v jehož stínu si jednou krásně odpočineš....

19 Na Zemi je jen jeden problém, jen jediný. Vrátit lidem duchovní smysl. Smysl duchovního neklidu. Nelze žít jen pro ledničky, politiku, karty a křížovky... Na Zemi je jen jeden problém, jen jediný. Vrátit lidem duchovní smysl. Smysl duchovního neklidu. Nelze žít jen pro ledničky, politiku, karty a křížovky...

20 "Kde dlí láska, není žádných tajemství." "Kde dlí láska, není žádných tajemství."

21 Neuvízněte v pasti jakýchkoli filosofických pravd, i když je jimi celé Vaše okolí zjevně zcela prosáklé. Neuvízněte v pasti jakýchkoli filosofických pravd, i když je jimi celé Vaše okolí zjevně zcela prosáklé.

22 Žádná stoka není tak hluboká, aby se z ní člověk nemohl vyhrabat ven a být na tom líp než předtím. Žádná stoka není tak hluboká, aby se z ní člověk nemohl vyhrabat ven a být na tom líp než předtím.


Stáhnout ppt "Kosmické rovnice Zákon je jen jeden Pravda je jen jedna Půst je jen jeden."

Podobné prezentace


Reklamy Google