Prezentace na téma: "JUNIOR STRAKONICE OKRESNÍ PŘEBOR"— Transkript prezentace:

1 JUNIOR STRAKONICE OKRESNÍ PŘEBOR
2015/16 Podzim 2015 Trenér: Luděk CIMRHANZL Asistent : Rostislav HRUBÝ Vedoucí : Jiří CIBULKA Manažer : Tomáš KOSTKA Kapitán : Stanislav ŠÍP Fotograf : Lukáš LINHART

2 Hořká pilulka na úvod OP
Bavorov – Junior 4:2 (1:2) ; Horňák, Liška Reiser Šíp Cibulka Boukalík (80.Verner) Kroupa Liška (75.Mikeš) Tyl Ouška(60.Křiváček) Dohonyi Kratochvíl (70.Mára) Horňák Podobný obrat jako ve finále Českého poháru s Vodňany jsme zažili na půdě horkého favorita na vítězství v OP, který bohužel okořenil vyloučením Horňák, výborným „výkonem“ rozhodčí a vyloženě „přátelské“ prostředí v Bavorově

3 Těžce vydolované premiérové body
Junior – Katovice B 3:1 (1:0);Kostka, Carda, Požárek Reiser Šíp Švejnoha Boukalík Cibulka Blažečka(86.Mára)Tyl(56.Křiváček)Liška(89.Hrubý) Kostka Kratochvíl (46.Kalianko) Carda (71.Požárek) Dramatické utkání, které výrazně převyšovalo úroveň okresního přeboru, kromě čtyř branek přineslo i dvě neproměněné penalty na obou stranách a rozhodnuté až v samotném závěru juniorem Požárkem

4 Těžký zápas s vítězným koncem
Cehnice – Junior 0:2 (0:1); Křiváček, Kalianko Reiser Šíp Švejnoha Boukalík Kroupa Liška Tyl (85.Krenk) Kratochvíl (81.Verner) Kostka Kalianko Křiváček (82.Provazník) Vynikající výkon Víti Reisera v brance a gólový příspěvek nové útočné dvojice K+K vyústil v cenný import tří bodů

5 Pohodová výhra ve Lnářích
Lnáře - Junior 2:5 (1:3); Kratochvíl 2,Kostka, Liška, Mára Reiser Šíp Švejnoha Verner (84.Hrubý) Tyl Liška (52.Požárek) Kratochvíl (77.Provazník) Boukalík Kostka Mára (71.Krenk) Křiváček Od začátku utkání jsme měli hru ve své moci a výhrou jsme se dostali poprvé do čela tabulky okresního přeboru

6 Horňákova střelnice na Křemelce
Junior – Civa Trans Rovná 8:2 (6:1); Horňák 5, Křiváček, Kratochvíl, Boukalík Reiser Šíp Švejnoha Boukalík Cibulka Kalianko (76.Hrubý) Tyl Kratochvíl (65.Provazník) Kostka (63.Verner) Horňák (46.Mára) Křiváček (80.Cimrhanzl) Pětigólový střelecký koncert Davida Horňáka, který nastoupil po třízápasovém trestu, rozhodl již v první půli o tom, kde zůstanou body

7 Dobře zvládnuté derby na Virtu
Dražejov - Junior 0:3 (0:2); Liška,Kostka,Křiváček Reiser Šíp Švejnoha (84.Krenk) Boukalík (88.Hrubý) Cibulka Liška (72.Mára) Kalianko Kratochvíl (85.Verner) Kostka (88.Cimrhanzl) Horňák Křiváček S napětím očekávané derby pro nás dopadlo nad očekávání, bez zbytečné nervozity jsme si odvezli všechny body

8 Pouťová bezgólová plichta
Junior – Poříčí 0:0 Reiser Šíp Švejnoha Boukalík Cibulka Liška Kalianko Kratochvíl (59.Požárek) Kostka (85.Mára) Horňák (74.Tyl) Křiváček Dobře defenzivně připravené Poříčí nás pustilo pouze do několika šancí, které nám bohužel nebylo souzeno proměnit

9 Cenné body z blatenské trávy
Blatná B – Junior 1:3 (0:2); Křiváček, Kratochvíl, Hoch Reiser Šíp Švejnoha Boukalík (88.Hrubý) Cibulka Liška (48.Tyl) Kalianko Kratochvíl (78.Mára) Kostka Hoch (87.Provazník) Křiváček Utkání, ve kterém jsme se nevyvarovali výpadkům ve hře, ale v pravý čas jsme včas gólově udeřili a zaslouženě si odvezli všechny body. Premiéru jak v sestavě tak v zápise střelců si odbyl Karel Hoch

10 Hubená výhra s nepříjemným sokem
Junior – Lom 1:0 (0:0); Požárek Reiser Šíp Švejnoha Boukalík Cibulka Baloušek Kalianko Kratochvíl (77.Verner) Kostka (25.Požárek) Horňák (70.Mára) Křiváček Tradičně důrazný a dobře bránící soupeř nás trápil podobně jako Poříčí, ale tentokrát junior Požárek svůj brejk ve druhé půli proměnil ve vítěznou branku

11 Rekordní podzimní výhra venku
Sedlice B – Junior 1:5 (1:2); Křiváček 2, Dohonyi, Tyl, Požárek Reiser (80.Provazník) Šíp Švejnoha (72.Mára) Boukalík (68.Verner) Cibulka Kalianko Tyl Dohonyi (74.Liška) Schánělec Křiváček Kratochvíl (46.Požárek) Přestože jsme inkasovali z první šance soupeře, do poločasu jsme otočili a ve druhé půli potvrdili nejvyšší vítězství na podzim na hřištích soupeřů

12 Utrápená výhra s posledním
Junior – Čestice 2:0 (1:0); Horňák, Požárek Reiser Šíp Švejnoha Verner (46.Požárek) Cibulka Liška (52.Krenk) Tyl Boukalík Kratochvíl Horňák (84.Hrubý) Mára (86.Cimrhanzl) Žádná gólová hitparáda s posledním týmem tabulky se nekonala díky nemastnému neslanému výkonu i neproměněné penaltě a neuznanému gólu v závěru

13 Bitva na malém hřišti za tři body
Malenice – Junior 1:2 (1:2); Požárek, Boukalík Reiser Šíp Švejnoha Boukalík Cibulka Kalianko (76.Verner) Tyl Kratochvíl Kostka (26.Mára) Křiváček Požárek (87.Cimrhanzl) Ve velice náročném utkání na malém hřišti jednoho z favoritů okresního přeboru jsme sice nezachytili začátek, ale do poločasu jsme stihli nejenom Požárkem vyrovnat, ale Boukalíkovo výstavní dělovkou nakonec i zvítězit a usadit se na čele tabulky se čtyřbodovým náskokem

14 Opět hubená domácí výhra
Junior – Stř.Hoštice 1:0 (1:0); Tyl Reiser Šíp Švejnoha Boukalík Cibulka Křiváček Tyl Kratochvíl Kalianko Horňák (86.Verner) Hoch (43.Mára) Duel hraný již dopoledne na stadionu na Sídlišti rozhodl Jarda Tyl již v první minutě, žádný další střelec se ve zbytku času nenašel, takže z toho bylo opět nejtěsnější vítězství, které zajistilo přezimování na čele tabulky okresního přeboru se čtyřbodovým náskokem

15 Tabulka podzim 1. Junior 11 1 1 37:12 34 2. Bavorov 9 3 1 59:23 30
3. Malenice : 4. Katovice B : 5. Dražejov : 6. Poříčí : 7. Cehnice : 8. Lom : 9. Stř.Hoštice : 10.Civa Trans : 11.Blatná B : 12.Sedlice B : 13.Lnáře : 14.Čestice :