Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice Autor: Mgr. Dagmar Škývarová Název DUM: VY_32_INOVACE_119 Název sady: Prvouka pro 1. ročník Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/ Anotace: Materiál je určen k seznámení s tématikou léto v lese. Prezentace byla vytvořena pro práci s interaktivní tabulí nebo dataprojektorem a obsahuje animaci. Datum:

2 Hádanka: Rostu ráda na pasece, sluníčko tam svítí sladce. Mám červenou hlavičku, odnes si mě v hrníčku! Léto v lese

3 Prohlédni si obrázky a zakroužkuj, co si ještě můžeš natrhat v létě v lese:

4 Některé rostliny v lese jsou jedovaté. Mají jedovaté i plody! V lese netrháme: RULÍK ZLOMOCNÝVRANÍ OKO Nesplést s borůvkou!

5 Znám se s roztomilým kloučkem, schovává se pod kloboučkem celý den ho děda mech nosí lesem na zádech.

6 Jsou jedlé i tyto houby?

7 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z Zdroje obrázků: - Galerie MS Office - Obrázky: (1)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (2)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (3)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (4)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (5)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (6)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (7)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (8)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (9)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (10)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (11)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (12)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (13)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (14)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice."

Podobné prezentace


Reklamy Google