Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

V ZEMI PÍSMEN Opakování písmen M, m, L, l, S, s, P, p, A, a, O, o, E, e, I, i, U, u s králem Abecedou Dostupné z Metodického portálu ISSN:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "V ZEMI PÍSMEN Opakování písmen M, m, L, l, S, s, P, p, A, a, O, o, E, e, I, i, U, u s králem Abecedou Dostupné z Metodického portálu ISSN:"— Transkript prezentace:

1 V ZEMI PÍSMEN Opakování písmen M, m, L, l, S, s, P, p, A, a, O, o, E, e, I, i, U, u s králem Abecedou Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 POJMENUJ OBRÁZEK A URČI PRVNÍ HLÁSKU SLOVA M m L lS sP pU u A aO o E e I i

3 ZKUS TO NYNÍ SÁM L l S s M m P p A a O o I i E e U u A aS s L l

4 ČTI ŘADY PÍSMEN M m O o P p S s A a L l E e I i U u S M L P A E I O U S M L P A E I a e i o u s m l p í ú é á ů s l p m ó u

5 VYHLEDEJ OBRÁZEK, KTERÝ POJMENUJEŠ SLOVEM, KTERÉ ZAČÍNÁ PÍSMENEM

6 VYHLEDEJ OBRÁZEK, KTERÝ POJMENUJEŠ SLOVEM NA PÍSMENO

7

8

9

10

11

12 KTERÉ PÍSMENO PŘIDÁŠ K TOMUTO OBRÁZKU?

13 DOPLŇ MALÉ PÍSMENO Pracuj s kartičkami, pak kontroluj. A S M O P L E I U a s m o p l e i u

14 DOKÁŽEŠ NAJÍT K PÍSMENU OBRÁZEK? A E I O U

15 SLPMSLPM

16 VYHLEDEJ STEJNÁ PÍSMENA A S M O P LE IU A S M O P L I E U

17 ZADÁNÍ ÚKOLU PŘEČTI DOMA MAMINCE A TATÍNKOVI VŠECHNA PÍSMENKA, KTERÁ JSME SE SPOLU UČILI. Chválím všechny za velkou snahu při plnění úkolů!

18 Zdroje obrázků: Všechny uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí Public Domain – na Medvídek Ucho Lízátko Autíčko Oko Sýr Pusa Pusa Sova Pastelka Pomeranč Lev Slon Myš Papoušek

19 Sedm Osm Okurka Strom Pastelky Ananas Opice Míč Letadlo Sněhulák Lopata Ponožka Motýl Autobus Indián List Mrak Král Inkoust


Stáhnout ppt "V ZEMI PÍSMEN Opakování písmen M, m, L, l, S, s, P, p, A, a, O, o, E, e, I, i, U, u s králem Abecedou Dostupné z Metodického portálu ISSN:"

Podobné prezentace


Reklamy Google