Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autor: Mgr. Renata Nevrklová Datum: 20. 5. 2013 Ročník: 8. ročník ZŠ Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Anglický jazyk Anotace:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autor: Mgr. Renata Nevrklová Datum: 20. 5. 2013 Ročník: 8. ročník ZŠ Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Anglický jazyk Anotace:"— Transkript prezentace:

1 Autor: Mgr. Renata Nevrklová Datum: Ročník: 8. ročník ZŠ Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Anglický jazyk Anotace: Výukový materiál slouží k prezentaci reálií k tématu Emergency services in the UK (Project New 3). Prohlášení: Prohlašuji, že výukový materiál je mým původním autorským dílem, které jsem vypracovala samostatně a použila jen uvedených pramenů a literatury, které v práci řádně cituji. Výukový materiál je v souladu se ŠVP školy.

2 Emergency services in the UK

3 Phone numbers

4 The police ● Their uniforms

5 They patrol the streets to see what is happening

6 The fire service ● They help in many situations

7 The ambulance service ● They use various means of transport

8 The coastguard ● They help people at sea and on the coast.

9 The mountain rescue service ● They help people when they have an accident in the hills.

10 Zdroje: ● puzzle-bigjigs--%5B2%5D-486-p.jpg puzzle-bigjigs--%5B2%5D-486-p.jpg


Stáhnout ppt "Autor: Mgr. Renata Nevrklová Datum: 20. 5. 2013 Ročník: 8. ročník ZŠ Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Anglický jazyk Anotace:"

Podobné prezentace


Reklamy Google