Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nově otevřená školní knihovna na 31. ZŠ v Plzni. Od října začíná na naší škole opět fungovat žákovská knihovna. Umístěna je v přízemí na 2. stupni v místnosti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nově otevřená školní knihovna na 31. ZŠ v Plzni. Od října začíná na naší škole opět fungovat žákovská knihovna. Umístěna je v přízemí na 2. stupni v místnosti."— Transkript prezentace:

1 Nově otevřená školní knihovna na 31. ZŠ v Plzni

2 Od října začíná na naší škole opět fungovat žákovská knihovna. Umístěna je v přízemí na 2. stupni v místnosti č. 61 a vedena Mgr. Libor Pelcmanem.

3 Díky projektu EU OPVK výzva č. 56: Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti bylo zakoupeno velké množství nových titulů pro všechny věkové kategorie.

4 Otevírací doba je vždy ve středu a ve čtvrtek o velké přestávce, kdy žáci mohou knihovnu navštívit a půjčit si jakoukoliv z knížek.

5 K zapůjčení knih nepotřebují žáci žádnou členskou legitimaci a půjčování je samozřejmě bez poplatku.

6 Najdete zde kompletní série Harryho Pottera, Narnie, trilogii Pán prstenů a Hobit, ságu Stmívání, všech 12 dílů Hraničářova učně, knížky Jula Verna, T. Prattchetta, Staré řecké báje a pověsti a mnohé jiné.

7

8 Z knížek pro menší čtenáře Deníky malého poseroutky, Příšerné zlobilky, Z deníku kocoura Modroočka, Povídání o pejskovi a kočičce, Malého miliardáře, Paní Láry Fáry a mnoho dalších.

9 Kromě knížek Vás čekají i časopisy ABC, Vesmír, Příroda, Lidé a Země. Těšíme se na Vás.


Stáhnout ppt "Nově otevřená školní knihovna na 31. ZŠ v Plzni. Od října začíná na naší škole opět fungovat žákovská knihovna. Umístěna je v přízemí na 2. stupni v místnosti."

Podobné prezentace


Reklamy Google