Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice Autor: Mgr. Eva Fojtíková Název DUM: VY_32_INOVACE_177 Název sady: Prvouka pro 3. ročník Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/ Anotace: Materiál seznamuje žáka s rostlinami na louce. Prezentace byla vytvořena pro práci s interaktivní tabulí nebo dataprojektorem a obsahuje animaci. Datum:

2 Na louce rostou různé druhy trav, nejlépe vidíme rozdíly mezi jednotlivými druhy trav, když kvetou: ROSTLINY NA LOUCE

3 Zkus spojit kreslený obrázek s fotografií stejného druhu trávy: Zkus spojit kreslený obrázek s fotografií stejného druhu trávy:

4 KOSTŘAVA LUČNÍLIPNICE LUČNÍBOJÍNEK LUČNÍ

5 V zeleném koberci trav kvetou: Seřaď luční květiny podle doby, kdy kvetou - časně zjara, na jaře, na začátku léta, později v létě (čísly 1 - 4)

6 Louky i pole jsou lemovány různými keři: líska, šípek, trnka, bez LÍSKA ŠÍPKOVÁ RŮŽE

7 ČERNÝ BEZ TRNKA

8 Zdroje: - Galerie MS Office - Obrázky: (1)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: rybn%C3%ADk_v%C3%BDchodn%C4%9B_od_vsi.JPG?uselang=cs (2)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (3)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (4)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: uselang=cs (5)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (6)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (7)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:

9 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z (8)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (9)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (10)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (11)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (12)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: hazelnoot_%27Cosford%27.jpg (13)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: R%C5%AF%C5%BEe_%C5%A1%C3%ADpkov%C3%A1_(rosa_canina).JPG (14)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: (15)[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Eva Fojtíková. Dostupné z Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA Přáslavice."

Podobné prezentace


Reklamy Google