Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

30.9.1938 přijala Česko-Slovenská vláda mnichovský diktát. Naše armáda opustila pohraničí bez boje. (pojmenuj a zakroužkuj) Prezident T.G.Masaryk Edvard.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "30.9.1938 přijala Česko-Slovenská vláda mnichovský diktát. Naše armáda opustila pohraničí bez boje. (pojmenuj a zakroužkuj) Prezident T.G.Masaryk Edvard."— Transkript prezentace:

1

2 30.9.1938 přijala Česko-Slovenská vláda mnichovský diktát. Naše armáda opustila pohraničí bez boje. (pojmenuj a zakroužkuj) Prezident T.G.Masaryk Edvard Beneš Václav Havel ……………………………………………….. emigroval do Anglie a organizoval zahraniční odboj.

3 Doplň: Československo obsazuje ………………………………..........armáda. anglická, německá, francouzská Slovensko se odtrhlo a vytvořilo samostatný Slovenský štát. Čechy a Morava se staly kolonií ………………………………….. říše. Velkomoravské, Velkoněmecké Vzniká Protektorát …………………………………………... Čechy a Slovensko, Morava a Slezsko, Čechy a Morava V jeho čele stojí prezident……………………………………. Edvard Beneš, Doc. JUDr. Emil Hácha, T.G.Masaryk


Stáhnout ppt "30.9.1938 přijala Česko-Slovenská vláda mnichovský diktát. Naše armáda opustila pohraničí bez boje. (pojmenuj a zakroužkuj) Prezident T.G.Masaryk Edvard."

Podobné prezentace


Reklamy Google