Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Téma: PPS Jak na to. Radí Petr Korbel - Jak si vybrat stůl na stolní tenis  Radí Petr Korbel, účastník pěti olympijských her  Jak si vybrat stůl na.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Téma: PPS Jak na to. Radí Petr Korbel - Jak si vybrat stůl na stolní tenis  Radí Petr Korbel, účastník pěti olympijských her  Jak si vybrat stůl na."— Transkript prezentace:

1 Téma: PPS Jak na to

2 Radí Petr Korbel - Jak si vybrat stůl na stolní tenis  Radí Petr Korbel, účastník pěti olympijských her  Jak si vybrat stůl na stolní tenis  Vnitřní nebo venkovní?  Pokud se rozhodnete zakoupit pingpongový stůl, pak je třeba se rozhodnout, zda chcete stůl do vnitřního nebo venkovního prostředí. Pokud budete hrát často venku, pak bych volil venkovní (outdoorový) odolávající slunci a vlhku. Když chcete hrát uvnitř, např. v garáži a stůl vytáhnout pouze párkrát za rok, pak spíše vnitřní. Vnitřní stoly jsou určené pro místnosti vytápěné a bez zvýšené vlhkosti, nelze je tedy vystavovat slunečnímu záření ani dešti. Pokud zvolíte stůl vnitřní (interiérový) je třeba počítat v domě s potřebnou hrací plochou která je závislá na hráčském umění. Širší využití mají stoly venkovní, které mohou být využívány celoročně a skladovány i venku. Jsou vyrobeny z materiálů odolávajících změnám teplot, dešti i sluníčku a mají speciální povrchy s antireflexní vrstvou a UV filtrem.

3 Vnitřní: Venkovní:

4 TTD  Jak silná deska?  Kvalita a síla hrací desky a bočního vyztužovacího rámu rámové konstrukce souvisí s cenou stolu a má vliv na jeho odolnost a celkovou stabilitu. Levnější stoly mají rám bez zpevnění a deska je slabší z dřevotřísky. Doporučuji na domácí použití. Dražší modely mají desku ze speciálního tvrzeného dřeva a vydrží i méně šetrné zacházení. Venkovní stoly disponují deskou z laminátu nebo melaminu.  Kolik stůl zabere místa po složení?  Pro snadné uskladnění je většina modelů s možností sklopit obě desky. Vybrané modely disponují i možností sklopení jedné desky a hry jednoho hráče.  Koupit stůl na kolečkách?  Především u venkovních stolů je důležitá snadná manipulace se stolem při jeho přesunech. Většinou bývá pingpongový stůl vybaven pojezdem buď s plastovými kolečky (jednoduchými, zdvojenými, otočnými), nebo komfortnějšími pogumovanými. Větší kolečka jezdí lépe, ideální je pokud má stůl možnost kolečka zabrzdit, což zvyšuje stabilitu stolu.

5 Příslušenství  Je součástí síťka?  U levnějších rekreačních a venkovních stolů je síťka zabudovaná ve stole jako součást balení. Tato síťka má hobby charakter.  U dražších profi stolů není síťka součástí a je na zákazníkovi, zda si dokoupí vyšší kvalitu nebo hobby síťku.  Jak složitá je montáž stolu?  Některé profi stoly se dodávají již ve složeném stavu. U těch hobby je potřeba stůl smontovat, ale není to nic složitého. U stolu je vždy připojen návod montáže. U stolů STIGA pak je postup montáže na www.youtube.com  Co dalšího dokoupit?  Pro bezproblémové skladování doporučuji dokoupit obal na stůl. Pro údržbu pak čistič na stůl. A samozřejmě pálky a míčky :-)  Doufám, že jsem Vám alespoň částečně pomohl s výběrem. Více informací Vám rádi poskytnou naši prodejci v obchodech. Také jsme Vám k dispozici na telefonních číslech 222 718 279, 734 436 744.  Petr Korbel

6 Síťka:Pálka

7 Míčky:


Stáhnout ppt "Téma: PPS Jak na to. Radí Petr Korbel - Jak si vybrat stůl na stolní tenis  Radí Petr Korbel, účastník pěti olympijských her  Jak si vybrat stůl na."

Podobné prezentace


Reklamy Google