Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okr. Kolín  Materiál slouží jako výkladová prezentace k tématu „Konstrukční typy PC“, je vhodný.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okr. Kolín  Materiál slouží jako výkladová prezentace k tématu „Konstrukční typy PC“, je vhodný."— Transkript prezentace:

1 Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okr. Kolín  Materiál slouží jako výkladová prezentace k tématu „Konstrukční typy PC“, je vhodný pro 6. třídu  Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/  VY__32_INOVACE_ICT_11_Konstrukční typy PC  Autor Mgr. Jana Cmárová

2 Mgr. Jana Cmárová

3 Opakování

4 Osobní (stolní) počítač  Za osobní počítač považujeme sestavu: základní jednotka + monitor + klávesnice + myš

5 Notebook  je přenosný počítač. Notebooky mají zabudované komponenty, které poskytují srovnatelné funkce jako stolní počítače.

6 Kapesní počítač  Kapesní počítač (PDA = Personal digital assistant) je zařízení které se vejde do ruky, nejčastěji vybavené dotykovým displejem.

7 Zdroje:   fusion.opensuse_1c555_7061.jpg fusion.opensuse_1c555_7061.jpg   Použitá literatura:  ROUBAL, Pavel. Informatika a výpočetní technika pro střední školy II. díl. Brno: Computer press, ISBN  VANÍČEK, Jiří. Informatika pro základní školy a víceletá gymnázia 2. Brno: Computer Press, ISBN Web:  Wikipedia [online]. [cit ]. Dostupné z:


Stáhnout ppt "Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okr. Kolín  Materiál slouží jako výkladová prezentace k tématu „Konstrukční typy PC“, je vhodný."

Podobné prezentace


Reklamy Google