Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

28.9.2016 Modernizace mobilního monitorovacího prostředku projekt spolufinancovaný z ročního programu 2013 Fond pro vnější hranice (FVH)

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "28.9.2016 Modernizace mobilního monitorovacího prostředku projekt spolufinancovaný z ročního programu 2013 Fond pro vnější hranice (FVH)"— Transkript prezentace:

1 Modernizace mobilního monitorovacího prostředku projekt spolufinancovaný z ročního programu 2013 Fond pro vnější hranice (FVH)

2 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu Obsah prezentace Cíle projektu Důvody realizace Základní informace o projektu Klíčové aktivity Kontaktní údaje

3 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu Cíle projektu Hlavním cílem projektu je modernizace mobilního monitorovacího prostředku, která přispěje efektivnímu provádění hlídkové činnosti v letištním komplexu Praha – Ruzyně, ochrany civilní letecké dopravy a k zachování standardů při nezbytných činnostech související s ostrahou hraničního přechodu na vzdušné hranici. V rámci zajišťování ochrany vnějších hranic ČR a EU dojde k modernizaci technického prostředeku umožňující noční vidění.

4 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu Důvody realizace Důvod realizace projektu na modernizace mobilního monitorovacího prostředku je zachování stávající hlídkové činnosti s využitím moderní technologie umožňující noční vidění a tím zajistit i nadále vysoký standard ochrany vnější hranice na mezinárodním letišti Václava Havla Praha. Stávající technika ve speciálním vozidle je již zastaralá.

5 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu Základní informace o projektu rozpočet projektu: Kč příspěvek z FVH Kč (75%) žadatel Kč (25%) Žadatel: Policie České republiky – Ředitelství služby cizinecké policie statutární zástupce žadatele: plk. Mgr. Jan KUČERA vedoucí projektu: npor. Ing. Karel KOČÍ odpovědný orgán pro FVH: Ministerstvo vnitra ČR období realizace: 1. srpna 2014 – 30. června 2015 území působnosti: Praha/ČR evidenční číslo: FVH

6 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu Klíčové aktivity  modernizace senzorové hlavy, repase laserového dálkoměru.  výměna řídicího systému  revize a oprava napájecího systému a mechanických části vozidla  publicita projektu

7 Projekt realizovaný z Fondu pro vnější hranice z Ročního programu Kontaktní údaje Ing. Jaroslav Škrábal Policejní prezidium České republiky Kancelář projektů a evropských fondů tel.:


Stáhnout ppt "28.9.2016 Modernizace mobilního monitorovacího prostředku projekt spolufinancovaný z ročního programu 2013 Fond pro vnější hranice (FVH)"

Podobné prezentace


Reklamy Google