Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Česká spořitelna, a.s. v programu LEADER+ Oblastní pobočka Příbram Benešov.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Česká spořitelna, a.s. v programu LEADER+ Oblastní pobočka Příbram Benešov."— Transkript prezentace:

1 Česká spořitelna, a.s. v programu LEADER+ Oblastní pobočka Příbram Benešov

2 Poradce pro VNS – kontaktní osoba pro MAS V roce 2004 Česká spořitelna vytvořila pracovní posici specializovanou na veřejný a neziskový sektor. Poradce pro veřejný a neziskový sektor má každá z 33 oblastních poboček České spořitelny.

3 Česká spořitelna v Posázaví Na přípravách regionu pro programy LEADER jsme se podíleli od úplného začátku. Významným způsobem jsme se podíleli na vytváření základních dokumentů MAS a její organizační struktury. Do strategických materiálů jsme vnesli konservativní a ekonomicky realistický přístupu k rozvoji regionu.

4 Jak hodnotíme přínos práce v MAS pro Českou spořitelnu? Upevnila se naše pozice jako hlavního partnera veřejného a neziskového sektoru. Postupně se rozšiřuje povědomí o tom, že Česká spořitelna je skutečným partnerem regionu Posázaví. Česká spořitelna je členy MAS vnímána jako vhodný partner pro realizovaní projektů ucházejících se o podporu ze SF EU.

5 Česká spořitelna – partner pro každou MAS Zkušenosti s činností v MAS Posázaví nás vedou k tomu, že nabízíme partnerství i dalším MAS působícím ve Středočeském kraji.

6 Kontaktní osoby někdo za centráluOP Mladá Boleslav Radim Šimáně tel.: e-mail: OP KolínOP Kladno Vlasta SchilkováIng. Pavel Kořínektel.: e-mail:

7 Zástupce ČS v MAS Posázaví Petr Chotívka poradce pro VNS OP Příbram Tyršova 162, 256 56 Benešov tel.: 317 765 410 mobil: 602 225 102 e-mail: pchotivka@csas.cz Děkuji Vám za pozornost


Stáhnout ppt "Česká spořitelna, a.s. v programu LEADER+ Oblastní pobočka Příbram Benešov."

Podobné prezentace


Reklamy Google