Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA SADSKÁ Autor: Vlasta Fitzová Mgr. Název DUM: VY_32_Inovace_2.2.3 Co děláme ve škole Název sady: Člověk a jeho svět 2.ročník.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA SADSKÁ Autor: Vlasta Fitzová Mgr. Název DUM: VY_32_Inovace_2.2.3 Co děláme ve škole Název sady: Člověk a jeho svět 2.ročník."— Transkript prezentace:

1 Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA SADSKÁ Autor: Vlasta Fitzová Mgr. Název DUM: VY_32_Inovace_2.2.3 Co děláme ve škole Název sady: Člověk a jeho svět 2.ročník Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.3577 Anotace: Materiál je určen žákům 2. ročníku pro osvojení a upevnění učiva Já a můj svět – příprava do školy.

2 Ivánku náš, copak děláš, děti jdou do školy, tys ještě v posteli, na nic nedbáš, na nic nedbáš. Ivánek vstal, boty hledal, nevěděl kam…….., ………., …..včera si dal, včera si dal.

3 CO SI ADÁMEK VZAL S SEBOU DO ŠKOLY:

4

5 CO IVÁNEK VE ŠKOLE DĚLÁ: běhá sedí poslouchá mluví hlásí se hraje si jezdí na kole směje se odpovídá skáče modeluje,... DOPLNÍŠ JEŠTĚ NĚCO?

6 KIMOVA HRA Kimova hra, je hra pro šikovné děti. Na patnáct sekund Vám na tabuli pustím obrázky. Vy si je prohlížíte, po vypršení časového limitu začnete psát na papír názvy obrázků, které si pamatujete. Vyhrává ten kdo napsal na papír nejvíce obrázků. ZAČÍNÁME!

7

8 PIŠTE! KONTROLA:

9

10 CO SI PŘIPRAVUJEŠ DO ŠKOLY TY? NAMALUJ TO DO SEŠITU.

11 Použité materiály: Obrázky z galerie Klipart Google/obrázky Vlastní zdroje autora


Stáhnout ppt "Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA SADSKÁ Autor: Vlasta Fitzová Mgr. Název DUM: VY_32_Inovace_2.2.3 Co děláme ve škole Název sady: Člověk a jeho svět 2.ročník."

Podobné prezentace


Reklamy Google