Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Práce s prezentací Prezentace je určena žákům 2.ročníku. Pomocí obrázků pojmenovávají jednotlivé části oblečení. Nacvičují výslovnost, opakují po učiteli.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Práce s prezentací Prezentace je určena žákům 2.ročníku. Pomocí obrázků pojmenovávají jednotlivé části oblečení. Nacvičují výslovnost, opakují po učiteli."— Transkript prezentace:

1

2 Práce s prezentací Prezentace je určena žákům 2.ročníku. Pomocí obrázků pojmenovávají jednotlivé části oblečení. Nacvičují výslovnost, opakují po učiteli. Překládají slovíčka do angličtiny. Seznamují se s psanou formou anglických slov. Tvoří krátké věty, procvičují barvy a množství. Odpovídají na jednoduché otázky.

3 Clothing

4 What is in the suitcase? dress T-shirt jeans skirt shoes socks sweater

5 What is in my box? T-shirt trousers sweatshirt jacket shoes cap socks

6 dress skirt sweatshirt jacket jeans cap socks T-shirt sweater

7 Translate! dress šaty T shirt shoes jacket jeans tričko boty bunda rifle skirt sweater sweatshirt socks cap sukně svetr mikina ponožky kšiltovka

8 Zdroje obrázků [ cit ] Dostupné pod licencí Publik Domain na WWW: kufr šňůra s prádlem žluté šaty červené triko džíny dívka s fialovými šaty modré boty shoes

9 ponožky svetr fialová sukně truhla červené triko kalhoty mikina bunda skate boty

10 čepice s kšiltem chlapec s kšiltovkou sukně vínová ramínko fialové šaty pruhovaná mikina dívka s růžovými šaty pink


Stáhnout ppt "Práce s prezentací Prezentace je určena žákům 2.ročníku. Pomocí obrázků pojmenovávají jednotlivé části oblečení. Nacvičují výslovnost, opakují po učiteli."

Podobné prezentace


Reklamy Google