Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KTV PRŽNO Prosinec 2015. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KTV PRŽNO Prosinec 2015. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303."— Transkript prezentace:

1 KTV PRŽNO Prosinec 2015

2 Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č či osobně na administrátora prezentací, starostu Petra Provozovatelem televizního programu KTV Pržno je TKR Jašek, s.r.o., Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm, IČ Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, Praha.

3 Vysílání a aktualizace infokanálu Vážení spoluobčané, omlouváme se za prodlevy v aktualizaci zpráv na infokanálu. Prodlevy jsou způsobeny zastaralým vybavením a změnou sídla OÚ Pržno. Budeme se snažit o co nejrychlejší nápravu. Děkujeme za pochopení. OÚ Pržno, Petr Blokša, starosta

4 Program KTV Naši jubilanti MUDr. Martina Thaiszová oznamuje Klub seniorů – prosincové pozvánky Co najdete na úřední desce Svoz odpadů v prosinci Pržňanka vás zve na Vánoční koncert Mikulášská nadílka – Hledáte Mikuláše??? Oznámení o změnách cen stočného Dárky – kulturní a sportovní akce v prosinci Vánoční bohoslužby

5 Naši oslavenci Prosinec je měsícem oslav výročí těchto spoluobčanů: paní Marie Kučerová98 let paní Miroslava Smýkalová86 let pan Jan Smejkal65 let pan Dušan Kutnohorský 65 let pan Roman Kotas50 let  Vážení jubilanti, srdečně vám přejeme hodně štěstí, pohody a zdravíčka do dalších let. OÚ Pržno

6 MUDr. Martina Thaiszová oznamuje MUDr. Martina Thaiszová oznamuje pacientům a návštěvníkům, že dne bude její ordinace uzavřena.

7 Klub seniorů – prosincové pozvánky Setkání Klub seniorů zve své členy na setkání spojené s Mikulášskou nadílkou. Konat se bude v pondělí 7. prosince 2015 od hodin, ve společenském sále Občanského centra Pržno. Loučení se starým rokem Rozlučka se starým rokem se bude konat v úterý v Bašce u přehrady. Odjezd od nádraží v hod. autobusem č. 14.

8 Co najdete na úřední desce. KVS pro MSK, Nařízení SVS/2013/ T KVS pro MSK, Nařízení SVS/2013/ T Oznámení Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových Usnesení exekutorského úřadu DSO Frýdlantsko Beskydy – rozpočet na r. 2016, rozpočtový výhled

9 Svoz odpadů v prosinci Sklo - v pátek dle vytíženosti Plasty - ve středu dle vytíženosti Papír - ve čtvrtek dle vytíženosti Komunální odpad - ve středu 9. a Oznamujeme občanům, že následný svoz komunálních odpadů bude prováděn až Je proto důležité přistupovat zodpovědně ke třídění odpadů. Tyto budou sváženy každý týden. Děkujeme za zodpovědný přístup. OÚ Pržno

10 Pržňanka vás zve na Vánoční koncert V neděli, dne 20.prosince v 15 hod. se uskuteční v nových prostorách Občanského centra Pržno, ve velkém sále / 3.patro / Vánoční koncert pěveckého sboru Pržňanka. Jste všichni srdečně zváni. Jako hosté vystoupí děti ze ZŠ a MŠ Pržno pod vedením p. učitelky Nadi Ivánkové. „Zavřete pevně kuchyně a přijďte. Budeme se na Vás těšit“. Za soubor, vedoucí Jana Duží.

11 Babičky, dědečkové, maminky a tatínkové!!! Hledáte pro své milé děti Mikuláše? Ozvěte se nám na nebo zavolejte od 15:00 hodin na tel. číslo:

12 Oznámení o cenách stočného Na základě usnesení představenstva a.s. byly v souladu s platnou legislativou schváleny nové ceny vodného s účinností od takto: Voda pitná - vodné 35,39 Kč (bez DPH) 40,70 Kč (vč. DPH) Nové ceny budou vůči odběratelům uplatněny po prvním odečtu měřidel následujícím po 1. lednu 2016, popřípadě bude postupováno dle uzavřených smluvních vztahů mezi odběratelem a dodavatelem. SmVaK a.s.

13 DÁRKY, KTERÉ JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI , VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ DĚTÍ ZŠ A MŠ V KOSTELE , VÁNOČNÍ KONCERT PRŽŇANKA OC PRŽNO , VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ KOLED SE SOUSEDY (hudební nástroje s sebou) , 8.30 ŠTĚPÁNSKÝ TURNAJ – STOLNÍ TENIS, TĚLOCVIČNA ZŠ , VÁNOČNÍ KONCERT V KOSTELE Neposkvrněného početí Panny Marie, HANA VYVIALOVÁ + PETR STRAKOŠ + SCHOLA , 7.30 PRŽNO KRÁČÍ NA LYSOU HORU, SRAZ NA NÁDRAŽÍ ČD V PRŽNĚ KRÁSNÉ PROŽITÍ VŠECH PŘEDVÁNOČNÍCH I VÁNOČNÍCH DNŮ, MNOHO LÁSKY, ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI PŘEJÍ OBČANŮM OÚ PRŽNO, ZŠ A MŠ PRŽNO, SOUBOR PRŽŇANKA, RC MAŠINKA A DĚVČATA Z KULTURNÍ KOMISE PŘI OÚ PRŽNO.

14 Vánoční bohoslužby čtvrtek , Štědrý den - „dětská vánoční půlnoční mše“16.00 hod. pátek Boží hod vánoční10.00 hod. sobota svátek sv. Štěpána10.00 hod. neděle svátek Svaté rodiny10.00 hod. pátek Nový rok10.00 hod.


Stáhnout ppt "KTV PRŽNO Prosinec 2015. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303."

Podobné prezentace


Reklamy Google