Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

5. 6. 2014 Petr Zapletal ContiTrade Services s. r. o. Sdružení dopravních podniků České republiky Odborná skupina autobusy Monínec, 5.6.2014.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "5. 6. 2014 Petr Zapletal ContiTrade Services s. r. o. Sdružení dopravních podniků České republiky Odborná skupina autobusy Monínec, 5.6.2014."— Transkript prezentace:

1 5. 6. 2014 Petr Zapletal ContiTrade Services s. r. o. Sdružení dopravních podniků České republiky Odborná skupina autobusy Monínec, 5.6.2014

2 Truck Fleet Management BestDrive Obsah: 1. Představení společnosti ContiTrade Services 2. Nové pneumatiky a protektory 3. Ostatní 4. FleetFox – internetová aplikace

3 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

4 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

5 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

6 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti Kromě téměr 170 servisních míst v České republice disponuje síť BestDrive i 9ti mobilními pneuservisy. Služeb mobilních pneuservisů lze využít kdekoliv na území naší republiky – a to i o víkendu.

7 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

8 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

9 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

10 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

11 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

12 Truck fleet management BestDrive 1. Představení společnosti

13 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory 275/70 R22,5 Conti Urban HA3 M+S Robustní pneumatiky pro městský provoz Generace 3 Jízda na krátké vzdálenosti ve městě znamená maximální zátěž pro každý typ pneumatiky. Úzké ulice, obrubníky, rychlé rozjezdy a brždění vyžadují prvotřídní kvalitu a bezpečnost pneumatik. Conti Urban HA3 nabízí vylepšenou odolnost a je určen výhradně pro městské komunikace. S novou speciální městskou směsí a optimalizovaným dezénem, v kombinaci s 20% zvýšením tloušťky bočnice, poskytuje Conti Urban HA3 až o 20% více kilometrů a o 2% nižší spotřebu paliva.

14 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory 295/80 R22,5 Conti CityPlus HA3 M+S Ovladatelná pneumatika do města i dál Generace 3 Globální trend stále se rozšiřujících velkoměst představuje speciální výzvu pro pneumatiky. Continental je hrdý, že je prvním výrobcem pneumatik, který vyvinul specializované regionální autobusové pneumatiky Conti CityPlus HA3. Díky bezkonkurenčnímu výkonu za mokra pneumatika Conti City Plus spolehlivě zvládá dlouhé a krátké meziměstské trasy na křivolakých cestách, nebo v kopcovitém terénu a poskytuje bezpečnost cestujícím.

15 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory 295/80 R22,5 Conti Coach HA3 M+S Efektivní pneumatika pro dálkové cesty Generace 3 U dálkových jízd autobusů jsou spolehlivost a hospodárnost nezbytné. Conti Coach HA3 poskytuje maximální bezpečnost a snižuje valivý odpor – a to i v náročných podmínkách. Pneumatika je tak bezpečná, že její výkon za mokra byl označen na EU štítku nejlepším ohodnocením “A“.

16 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory 275/70 R22,5 Barum BC31 M+S Barum BC31 - celoroční pneumatika pro městské autobusy. Snižuje výstupní výšku autobusu. Nadprůměrná odolnost proti poškození bočnice. Pásový dezén se vyznačuje vysokou životností a tichou jízdou. - lamelování žebra a ramene zajišťuje dostatečný záběr i za zimních podmínek - zesílená bočnice zajišťuje odolnost proti poškození pneumatiky - vynikající kilometrový výkon a tiché odvalování - rovnoměrné opotřebení a tichá jízda - vhodná na všechny osy vozidel

17 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory 275/70 R22,5 Matador FU1 CITY 148/145J Pneumatika Matador FU-1 je určena na všechny nápravy pro regionální použití. Pneumatika Matador FU1 se vyznačuje vysokou životností díky zesílené bočnici. Při náročném městském provozu pneumatika spolehlivě odolává různým druhům mechanického poškození. Hlavní využití v městské dopravě na autobusech. Alternativně lze použít na celé vozidlo, a nebo kombinovat se záběrovým dezénem.

18 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory 275/70 R22,5 Matador DR1 148/145L M+S Pneumatika Matador DR-1 je určena na zadní nápravy pro smíšený provoz. Pneumatika Matador DR1 je určená na krátké trasy do 80 km, kde je schopná dosahovat vysokých výkonů i na silnicích druhé a třetí třídy v celoročních podmínkách. Celoroční typ dezénu s označením M+S. Vynikající záběrové vlastnosti hlavně v zimních podmínkách, vysoká životnost.

19 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory 275/70 R22,5 ContiTread HSU1 M+S ContiTread je prémiový běhoun pro protektorování za studena využívající originální směsi a dezény Continental. Protože sortiment obsahuje výhradně originální dezény koncernu Continental, protektorované pneumatiky ContiTread mají vynikající vlastnosti, které jsou založené na benefitech vývoje nových pneumatik Continental – obzvláště tehdy, když se během procesu protektorování použijí kostry Continental prvotřídní jakosti. Avšak dezény ContiTread lze úspěšně použít také na kostrách pneumatik jiných výrobců.

20 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory 295/80 R22,5 ContiTread HSU1 M+S ContiTread je prémiový běhoun pro protektorování za studena využívající originální směsi a dezény Continental. Protože sortiment obsahuje výhradně originální dezény koncernu Continental, protektorované pneumatiky ContiTread mají vynikající vlastnosti, které jsou založené na benefitech vývoje nových pneumatik Continental – obzvláště tehdy, když se během procesu protektorování použijí kostry Continental prvotřídní jakosti. Avšak dezény ContiTread lze úspěšně použít také na kostrách pneumatik jiných výrobců.

21 Truck Fleet Management BestDrive 2. Nové pneumatiky a protektory Cenová nabídka nových pneumatik

22 Truck Fleet Management BestDrive 3. Ostatní Prohlídka výrobního závodu + produktová prezentace

23 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma Internetová aplikace FleetFox

24 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma csv.file

25 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma

26 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma

27 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma

28 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma 1. Grafický reportreport 2. Tabulkový report – MS Excelreport

29 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma

30 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma

31 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma

32 Truck Fleet Management BestDrive 4. FleetFox – přístupy pro SDP ČR zdarma 1.Informace o vozidle (stav)le 2.Informace o vozidle (cv)le 3.Stav pneumatikk 4.Život pneumatikk

33 5. 6. 2014 Petr Zapletal ContiTrade Services s. r. o. Truck Fleet Management Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Stáhnout ppt "5. 6. 2014 Petr Zapletal ContiTrade Services s. r. o. Sdružení dopravních podniků České republiky Odborná skupina autobusy Monínec, 5.6.2014."

Podobné prezentace


Reklamy Google