Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KATEDRA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU ZČU V PLZNI pořádá sportovní kurz FRANCIE – Central Massif (cykloturistika a turistika) 19.-28.5. 2017 Francouzské středohoří.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KATEDRA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU ZČU V PLZNI pořádá sportovní kurz FRANCIE – Central Massif (cykloturistika a turistika) 19.-28.5. 2017 Francouzské středohoří."— Transkript prezentace:

1 KATEDRA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU ZČU V PLZNI pořádá sportovní kurz FRANCIE – Central Massif (cykloturistika a turistika) Francouzské středohoří neboli Centrální masív (francouzsky Massif Central) je rozsáhlá vysočina ( km²) a blokové pohoří, zaujímající velkou část střední a jižní Francie západně od řeky RhônyfrancouzskyFrancie Rhôny

2

3 Cena:7 500,-Kč pro studenty ZČU, kteří mají zapsán kurz KTS/KS 7 900,-Kč pro všechny ostatní účastníci spí ve vlastních stanech Přihlášky:online na (nejpozději do je třeba složit zálohu 3000Kč na.ú /2010 v.s , doplatek do www.kts.zcu.cz další informace na: nebo na Do ceny není zahrnuto pojištění účastníků


Stáhnout ppt "KATEDRA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU ZČU V PLZNI pořádá sportovní kurz FRANCIE – Central Massif (cykloturistika a turistika) 19.-28.5. 2017 Francouzské středohoří."

Podobné prezentace


Reklamy Google