Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KLÍČNICTVÍ HAVÍŘOV ul. Kosmonautů. MODERNÍ A SVĚŽÍ VZHLED MODERNÍ KOPÍROVACÍ STROJEOSVĚTLENÉ VÝLOHY SE ZBOŽÍM.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KLÍČNICTVÍ HAVÍŘOV ul. Kosmonautů. MODERNÍ A SVĚŽÍ VZHLED MODERNÍ KOPÍROVACÍ STROJEOSVĚTLENÉ VÝLOHY SE ZBOŽÍM."— Transkript prezentace:

1 KLÍČNICTVÍ HAVÍŘOV ul. Kosmonautů

2 MODERNÍ A SVĚŽÍ VZHLED MODERNÍ KOPÍROVACÍ STROJEOSVĚTLENÉ VÝLOHY SE ZBOŽÍM

3 KLÍČE VYRÁBÍME NA MODERNÍCH STROJÍCH

4 ELEKTRONICKÝ STROJ FUTURA V našem „arzenálu“ strojů, se nachází i nejmodernější a multifunkční stroj firmy SILCA – FUTURA. Tento stroj dokáže vyrábět kopie klíčů a autoklíčů, ale taktéž i originály!!! Dokáže vyřezat klíče zubové, důlkové i gravírované!!! Jak to funguje? Stroj si automaticky načte zuby, důlky nebo drážku klíče a elektronicky vyhodnotí odchylky vzniklé používáním klíče. Tyto odchylky pak při vyřezávání klíčů a autoklíčů eliminuje a vyrábí tak, originální klíč nebo autoklíč. Co z toho plyne pro zákazníka? Pokud zákazníkův klíč již neodemyká dobře v zámku, z důvodu špatné kopie, nebo opotřebováním klíče,vyrobený klíč na tomto stroji, již bude odemykat jako nový, pokud není zámek zničený nebo opotřebený.

5 Moderní mechanické kopírovací stroje

6 Vyrábíme auto klíče s imobilizérem Co je imobilizér? Od roku 1995, má většina vozu ve výbavě, jednotku imobilizéru. Tato jednotka zabraňuje nastartování motoru nesprávným klíčem. V klíči se nachází transportér, neboli čip, ze kterého si jednotka imobilizéru vyčte data a uskuteční start motoru. Každé auto má jedinečný typ dat v čipu. Tyto čipy jsme schopni vyrábět, resp. klonovat na moderních diagnostických přístrojích. Bez tohoto čipu by Vám autoklíč motor nenastartoval. Jsme schopni vyrábět autoklíče s čipem téměř na 90% značek aut. Vyrobíme i „ztracené“ autoklíče s čipem!!!

7 AUTOKLÍČE S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM „Vystřelovací“ autoklíč s dálkovým ovládáním – vw group Autoklíč s dálkovým ovládáním FORD

8 Čipy imobilizéru vyrábíme na moderních přístrojích Vlastníme diagnostické programy: AdvancedCode, SuperVagKey, MVP Code, X-Prog, JMA TRS500 atd.

9 Vyrábíme cca 98% klíčů!!!

10 PRODEJ A MONTÁŽ BEZPEČNOSNÍCH KOVÁNÍ A PŘÍDAVNÝCH ZÁMKŮ Bezpečnostní kováníPřídavné zámky

11 PYRAMIDA BEZPEČNOSTI PYRAMIDA BEZPEČNOSTI je jednotící komunikační prvek, který usnadňuje a zpřehledňuje identifikaci výrobků s ověřenou úrovní jakosti a je zaměřen výhradně na certifikované výrobky mechanických zábranných systémů. Čtyři barevně odlišené stupně bezpečnosti reprezentují jednotlivé úrovně zabezpečení dle normy ČSN P ENV Ta definuje odolnost výrobků např. proti odvrtání, vyhmatání, vytržení, hrubému násilí, atd. Hodnocení a certifikaci výrobků zajišťuje nezávislá akreditovaná zkušební laboratoř a certifikační orgán. PYRAMIDA usnadňuje volbu při výběru vhodných výrobků splňujících požadovanou úroveň zabezpečení majetku Dnes již značeno jako RC1-RC4

12 JEDNOTLIVÉ OZNAČENÍ RC3 – bezpečnostní třída dle pyramidy bezpečnosti RC4 – bezpečnostní třída dle pyramidy bezpečnosti BAMPING – zvýšená odolnost proti nedestruktivní metodě otevírání ODVRÁNÍ – zvýšená odolnost proti odvrtání vložky PLANŽETA – zvýšená odolnost proti vyplanžetování BSZ – prostupová spojka, která umožňuje odemčení vložky z obou stran klíčem, pokud je klíč z druhé strany. PRÁVNÍ OCHRANA KLÍČE Neboli patentová ochrana klíče Klíče se vyrábějí pouze u vybraných klíčových služeb a po předložení bezp. karty.

13 SYSTÉMY GENERÁLNÍCH A HLAVNÍCH KLÍČŮ (SGHK)

14 SYSTÉMY SGHK Systémy vložek (zámků) se společným uzávěrem na klíč - SYSTÉMY GENERÁLNÍHO A HLAVNÍHO KLÍČE. Zbavte se velkého a nepřehledného počtu klíčů !!! Systémy generálních a hlavních klíčů (SGHK), jsou klíčové systémy, které umožňují kontrolovatelný vstup do jednotlivých dveří v objektu. Klíče nebo zámky lze sjednotit a kombinovat mezi sebou. Výhodou těchto klíčových systémů, je malý počet klíčů, kterými se dají otevřít vícero dveří. Systém se při výrobě dá nakonfigurovat dle přání zadavatele. Použití systémů: Systémy SGHK se dají použít v objektech, jako jsou například, nemocnice, sportovní areály a haly, sídla firem, hotely a penziony, úřady a podobně, ale i také v rodinných domech.

15 Zabezpečení vstupních dveří Bezpečnostní vložka RC4Bezpečnostní kování RC3

16 Bezpečnostní vložka CES810PSM – RC4 Cylindrická bezpečnostní vložka zařazená dle ČSN 1627 do 4. bezpečnostní třídy, testována podle EN CES - Nejstarší německý výrobce vložkových zámků C.Ed. Schulte GmbH – po celém světě známá jako CES – je nejstarším výrobcem vložkových zámků v Německu, který byl založen na počátku 19. století. Systém se 6 stavítky Splňuje podmínky 4. bezpečnostní třídy dle ČSN 1627 Testována podle EN Základní délka 31,5/35,5 mm (možnost různých délek) Robustní mosazná konstrukce Patentem chráněné profily K dispozici jsou různé povrchové úpravy: NI- SAT,. Dodávána s bezpečnostní kartou Mosazné tělo a bubínek Robustní poniklované klíče, 3,5 mm tloušťka Ocelový palec 3 protiúderová stavítka Stavítka proti odvrtání na všech pozicích Blokovací kolík z tvrzené oceli, ochrana proti odvrtání

17 Prodej různých druhů zadlabacích zámků

18 Bezpečnostní visací zámky TOKOZ 113/50+ tvrzený třmen TOKOZ GOLEM - velice odolný visací zámek

19 Velký výběr obalů autoklíčů a autoklíčů Vyrábíme oboustranné řezané autoklíče na téměř všechny druhy automobilů a motocyklů. Gravírované autoklíče jsou klíče, které se používají v poslední době ke všem modelům automobilů - vyjímaje elektronické klíče. Tyto autoklíče vyrábíme na počkání i s přípravou na čip, na nejmodernějším elektronickém stroji zn. SILCA VIPER a stroji ILCO ORION. Tyto klíče vyrábíme v originální kvalitě (jako nový). Dokážeme vyrobit autoklíč i podle auto zámku, nebo z neúplného zlomeného klíče. Autoklíče s čipem komunikují s řídící jednotkou automobilu, vybavenou imobilizérem. Téměř všechny vozy vyrobené od roku 1995 jsou vybaveny imobilizérem. Pokud nemáte správný klíč s čipem, tento klíč automobil nenastartuje. Jsme schopni Vám vyrobit autoklíč i s čipem, který i dokážeme načipovat, aby komunikoval, s řídící jednotkou automobilu. Autoklíče s čipem kopírujeme přímo v prodejně. U některých vozů je nutno se připojit k řídící jednotce vozu a autoklíč s čipem přihlásit přes diagnostický program.

20 OPRAVY AUTOZÁMKŮ A D.O. Opravy autozámkůOpravy dálkových ovladačů

21 Přestavby, opravy a sjednocování vložek a visacích zámků Pokud potřebujete odemykat více zámku (dveří), jedním klíčem, nebo odemykat více visacích zámků, tak Vám tyto zámky přeskládáme na jeden klíč. Opravujeme a renovujeme vložky a visací zámky. Pokud již máte vložku opotřebovanou jsme schopni Vám tuto vložku zrenovovat – jen od vybraných výrobců. FAB, CES, GUARD, CISA, MUL-T-LOCK

22 PRODEJ A MONTÁŽ PANIKOVÝCH ZÁMKŮ Panikové, protipožární kování pro únikové východy Dodáváme a montujeme paniková kování těchto výrobců: FAB, CISA, DORMA a FAPIN v souladu s těmito normami: ČSN EN Odolnost proti násilnému vniknutí ČSN EN Pro únikové východy ČSN EN Pro panikové únikové východy ČSN EN Pro požárně odolné dveře. Panikové kování lze použít všude tam kde, se shromažďuje větší počet osob. Tyto panikové kování se dají uzamknout a jsou uzamčeny přístupy z venčí. Jakmile však dojde k mimořádné události (požár a pod.), lze tyto dveře opatřené panikovým kováním otevříT zevnitř, pouhým tlakem na madlo nebo kliku (dle typu panikového kování).

23 NOUZOVÉ OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ BYTŮ A AUT BEZ POŠKOZENÍ. Tel:


Stáhnout ppt "KLÍČNICTVÍ HAVÍŘOV ul. Kosmonautů. MODERNÍ A SVĚŽÍ VZHLED MODERNÍ KOPÍROVACÍ STROJEOSVĚTLENÉ VÝLOHY SE ZBOŽÍM."

Podobné prezentace


Reklamy Google