Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Číslo přílohy: VY_ 32_INOVACE_06_DODAWANIE I ODEJMOWANIE ZAKRES 17 Škola: Autor: ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Ivana Wronová Předmět:Matematika.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Číslo přílohy: VY_ 32_INOVACE_06_DODAWANIE I ODEJMOWANIE ZAKRES 17 Škola: Autor: ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Ivana Wronová Předmět:Matematika."— Transkript prezentace:

1 Číslo přílohy: VY_ 32_INOVACE_06_DODAWANIE I ODEJMOWANIE ZAKRES 17 Škola: Autor: ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Ivana Wronová Předmět:Matematika Třída:1. ročník Šablona projektu:III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Datum zařazení do výuky a zapsání do třídní knihy Jazyk:Polský Název a anotace:Materiál je určen k procvičování sčítání a odčítání v oboru čísel 0 – 20 bez přechodu přes 10. Druh učebního materiálu:DUM – Prezentace Power Point Očekávaný výstupJednoduché početní operace s přirozenými čísly. Využité materiály:Obrázky byly použité z internetu (www.gifmania.cz).www.gifmania.cz

2 Dodawanie i odejmowanie w zakresie do 17

3 1.Pokoloruj tylko te kokardki, na których są liczby mniejsze od 8. 2.Uzupełnij poprawnie tabelkę. 3.Pokoloruj motyla.

4

5 b b - 10 a a + 5

6 ŻÓŁTY = __ = __ = __ CZERWONY 17 – 4 = __ 16 – 5 = __ = __ ZIELONY 10 – 1 = __ = __ 17 – 2 = __


Stáhnout ppt "Číslo přílohy: VY_ 32_INOVACE_06_DODAWANIE I ODEJMOWANIE ZAKRES 17 Škola: Autor: ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Ivana Wronová Předmět:Matematika."

Podobné prezentace


Reklamy Google